“🍽🙂”
Whiskey in the Jar — recenzja

Whiskey in the Jar
Nr 2 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Whiskey in the Jar to grupa lokali utrzymanych w rockowo-motocyklowym klimacie, przyciągających jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla! Whiskey in the Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. Specjalnością lokalu są JARy – fantastyczne drinki na bazie Jacka Daniel’sa, podawane w designerskich słojach. Nasze autorskie drinki przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Pyszne jedzenie, smaczna lemoniada
obsługa na najwyższym poziomie szczególne pozdrowienia dla przemiłej p. Sary

Dziękujemy, laurapM4638UF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Whiskey in the JarOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię Laura. Cieszymy się, że doceniasz tak wiele elementów. Obyś miała do tego jak najwięcej okazji.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wszystko przepyszne i obsługa na najwyższym poziomie, szczególnie Pani Sara nie ma się do czego doczepic

Dziękujemy, Patrycja D

Dziękujemy za recenzję Patrycja. Zawsze miło usłyszeć jest pochwałę - przekażemy Sarze słowa
 uznania. Oby do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Fantastyczne jedzenie, które jest podawane w niepowtarzalnej atmosferze przez kompetentne osoby (szczególne podziękowanie Pani Sarze, która nas obsługiwała). Lubię tu wracać!

Dziękujemy, Jurij L

Dziękujemy za Twoją opinie. Nawet najsmaczniejsze jedzenie dopiero przy odpowiednim klimacie pokazuje wszystkie swoje walory. Dlatego mega, że tak nas doceniłeś!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera. Fenomenalna obsługa (pani Aleksandra). Bardzo starannie dbają o klienta. Chętnie tam wrócę

Dziękujemy, Katazzyna

Dzięki wielkie za opinię. Cieszymy się, że aż tak Ci się podobało. Wracaj, wracaj jak najszybciej.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne choć niektóre ceny zbyt wygórowane. Burgery są przepyszne i warte swojej ceny w 100%, natomiast żeberka drogie niemiłosiernie, a smaku nie maja żadnego. Frytki i jary za to wygrywają wszystko.
Ale podejście do klienta ...
Porażka w lecie - na ogródku pozwalają palić, osobiście czuje się jakby ktoś mi sr*ł do jedzenia. LUDZIE MYŚLCIE ! Nie każdy ma ochotę jeść śmierdzące papierochy ...bo smaku jedzenia przy palaczach nie czuć. Do środka przejść? Niezbyt bo gorąco i do tego mają problem żeby dać klientom normalne miejsce bo rezerwacje są ...na 4h później!
Do tego wiecznie oczekiwanie na wszystko w okolicach 1,5h.
Polecam przyjść zjeść ale tylko z ogromem cierpliwości do warunków tutaj.
P.S. moja ocena nie dotyczy jednego razu. Przychodzę do Whiskey co weekend, tylko ze względu na burgera i dobre drinki ale moja cierpliwość do tego miejsca właśnie dziś się wyczerpała. Kiedy dostałam stolik 30cm od drugiego (bo tylko takie oferują stoliki na 2 osoby) i koleś palił jak szalony, pomimo, że METR dalej miał przestrzeń w której nikomu nie smrodziłby do jedzenia. Obsługa radzi usiąść w środku ...również w beznadziejnym miejscu. A dlaczego? A to dlatego ze w dogodnym dla nas mają rezerwację na godzinę 21. Była godzina plus minus 17:30 i wszystko mieliśmy już zamówione. NAWET gdybyśmy chwile dłużej zostali, wyszlibyśmy koło 20. O czym kelnerka została powiadomiona ale miała nas, grzecznie mówiąc w 4literach :)
Whiskey się popsuło.

1  Dziękujemy, Joanna K

Hej! Po pierwsze - bardzo dziękujemy za docenienie naszych
drinków i burgerów. Staramy się jak możemy, a wspomniane przez
 Ciebie wysokie ceny, są właśnie gwarantem najwyższej jakości naszej
 oferty. Do naszych żeberek podchodzimy z równie wysoką uwagą jak do burgerów, tak więc obstawiamy, że po prostu nie trafiły
 one w Twoje gusta smakowe.

Co do stolików, to odwiedzając nas co weekend, powinnaś być
przygotowana do dużego obłożenia i zarezerwować stolik
 wcześniej, do czego cały czas namawiamy naszych Gości. Kwestia
 palacza siedzącego obok Ciebie, to z całą pewnością
nieprzyjemna sytuacja. Przepraszamy za niedogonienia i ubolewamy, że wizyta nie przebiegła po Twojej myśli.

Whiskey in the Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Whiskey in the Jar? Podziel się wrażeniami!