Wrocław

“Częste powroty”
Pizzeria Margherita — recenzja

Pizzeria Margherita
Nr 1 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Na wynos
Opis: Mały lokal z wielkim sercem. Pszenno razowe, cienkie, chrupiące ciasto, według mistrza świata w pizzy tradycyjnej Luciano Passeri. Wykwalifikowani pizzaiolo kręcą pizzą na oczach klientów. Mała Italia WITA!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Od lat chodzimy do tej pizzerii. Są 3 najlepsze pizzerie we Wrocławiu i to jest jedna z nich. Polecam!

Dziękujemy, 500kubal

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, prawdziwa włoska pizza, extra cienkie ciasto, prawdziwie włoskie składniki. Polecam. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Lucyna K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza jaka jadłam polecam w 100%!!! Obsługa bardzo miła, pizzę dostałam po 10-15 minutach. Wszytko świeże i pyszne. Lokal nieduży ale klimatyczny.

Dziękujemy, 850nikolad
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest najlepszą jaką jadłem jeżdżąc po Polskich miastach.
Ostatni raz tutaj byłem rok temu w małym lokalu. Obecnie zmiana jest na duży plus. Pysznie wygląda, bardzo dobrze smakuje. Nr 1.

Dziękujemy, janekowalski24
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, domowy klimat i bardzo pyszne jedzenie. Miłym akcentem był właściciel, który na bieżąco dbał o klientów.

Dziękujemy, klaudiawoc67

Pizzeria Margherita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Margherita? Podziel się wrażeniami!