“Smacznie ”
Pizza Nel Parco — recenzja

Pizza Nel Parco
Nr 65 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Pizza
Opis: Zapraszamy do magicznego miejsca, gdzie na skraju Parku Szczytnickiego, serwujemy w najlepszym wykonaniu dania kuchni włoskiej.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, na cienkim cieście. Można zamówić pół na pół biorąc duży rozmiar. Krótki czas oczekiwania. Polecam

Dziękujemy, monysjia

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłam drugi raz, pizza bardzo dobra, specyficzne dla siebie ciasto, dobre dodatki. Do tego zamówilismy herbatę i kieliszek prosecco. Jedyny mankament jak dla mnie to podanie. O ile ładnie wyglądają pizze podane na desce, o tyle jesli jest ona wilgotna lub wilgotnieje pod wpływem leżącej na niej pizzy, cała pizza przechodzi smakiem deski. Im dłużej na niej leży, tym wiadomo jest to intensywniejsze. Dla mnie osobiście jest to nie do przejścia, szkoda...

Dziękujemy, natalija157
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Przytulna, domowa atmosfera w lokalu. Jak dla mnie jedna z najlepszych pizzerii we
Wrocławiu :) Na pewno jeszcze odwiedzimy nie raz

Dziękujemy, anastazjap2000
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Kolejna wizyta i kolejne mile wspomnienia. Jedyny minus- to mala liczba stolikow - ale to moze i zaleta bo nie cierpi klimat miejsca. Zawsze mozna zamowic na wynos.
Goraco polecam

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce jest zawsze obowiązkowe, gdy jesteśmy w pobliżu Wrocławia. Pizza naprawdę dobra, na cienkim cieście, idealna. W środku nie ma dużo miejsca, ale w latem można usiąść pod parasolami.

Dziękujemy, annajA365ZV

Pizza Nel Parco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizza Nel Parco? Podziel się wrażeniami!