“Całkiem smacznie w przystępnej cenie”
Pizza Nel Parco — recenzja

Pizza Nel Parco
Nr 60 wśród 964 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Pizza
Opis: Zapraszamy do magicznego miejsca, gdzie na skraju Parku Szczytnickiego, serwujemy w najlepszym wykonaniu dania kuchni włoskiej.
Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam pizzerie pierwszy raz choć nosiłam się z zamiarem od 2 lat ponieważ przejeżdżając obok zachęca swym urokiem. Restauracja malutka ale całkiem przyjemnie urządzona. Minusem jest mały nieporzadek ( zakurzone kwiaty, kolyszace się stoliki) oraz łazienka zupełnie nie pasującą do klimatu restauracji (problem ze spluczka)
Co do obsługi...mozna powiedzieć, że w połowie jest samoobsluga ponieważ karty nikt nie podaje, zamówienie trzeba złożyć przy barze i... zapłacić z góry...rzadko to się zdarza.Obsluga bez uprzejmości i uśmiechu ale jedzenie podają szybko.
Pizza pomodoro e rukola smaczna ale nie wyjątkowo. Bardzo dobre ciasto ale parmezanu jak na lekarstwo a rukola chyba ze wczoraj... Pizza cezar ok, choć zaskoczyła mnie forma podania (małe kosteczki kurczaka i małe kosteczki grzanek)
W środku cieplutko i miło za sprawa kominka.Ogolne wrażenie dobre ale Włocha bym tam nie zaprosiła :)

Dziękujemy, Kasia O

Zrecenzowano 19 października 2017

Muszę powiedzieć, że pizza z Nel Parco jest to najlepsza pizza jaką jadłem w całym Wrocławiu. Puki co... żadna włoska restauracja nie umywa się do smaku jak i wykonania tej pizzy. Obsługa miła i chętnie zawsze doradzi.

2  Dziękujemy, Bartek O
Zrecenzowano 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy zamówić pizzę na telefon, trzy duże, bo byliśmy głodni. Dostawa nastąpiła po 45 minutach. Pizza była ciepła, ciasto idealne czyli cienkie, dodatki super. Idealny posiłek na wieczór.

Dziękujemy, RafalSkorupa
Zrecenzowano 15 września 2017

4 lata się wybierałam do niej i w końcu, pięknej sierpniowej niedzieli tego roku się udało.
Piękna, słoneczna pogoda pozwalała usiąść przy stolikach na zewnątrz. Oprócz nich w tym sezonie były, z przodu, na trawce, leżaczki.
Wnętrze lokalu, przytulne, wręcz romantyczne, z małą ilością stolików. Stylistycznie spójne, nawet parasole zewnętrzne są pasujące kolorystycznie choć to reklamy napoju. Brawo.
Pojawiliśmy się około godziny 16stej. Zamówiliśmy pizzę salami z pieczarkami. Dostaliśmy informację, że na pizzę musimy poczekać około 40min. Kelnerka zaserwowała ją nam po 25 minutach. Zjedliśmy w 7 min - bardzo dobra była.
POLECAM!!

1  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 12 września 2017

Pizza Nel Parco odwiedziłam w niedzielne południe i spędziłam tam fajny czas. Klimat był piknikowo-rodzinny. Na kocach i leżakach zajadaliśmy się pyszną pizzą i popijaliśmy lemoniadę. W godzinach okołopołudniowych zamówione dania podano nam bardzo szybko.

Dziękujemy, Dominika T

Pizza Nel Parco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizza Nel Parco? Podziel się wrażeniami!