“Bogaty smak”

Mahi Mahi Restauracja & Bar
Nr 483 wśród 771 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi, Japońska, Tajska, Grill
Zrecenzowano 26 grudnia 2015

Dania przepyszne. Porcje są w sam raz. Stylowe wnętrze, zapewnia komfortową atmosferę. Szybki dowóz do klienta. Plecam tę restaurację.

1  Dziękujemy, Lili K
Napisz recenzję
Mahi Mahi Restauracja & Bar — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Byliśmy tam jak byli przy Świdnickiej, już nie są, zmienili lokalizację,ale nic się nie zmieniło. Ceny drogie, obsługa kiepska,jedzenie w zależności jak się trafi,raz jest smaczne a raz nie.

Dziękujemy, AmeliaChristina
Zrecenzowano 6 października 2015

Byliśmy z grupą znajomych. Każdy zamówił coś innego, ale wszyscy byliśmy zgodni w ocenie: jest tak sobie. I więcej tam nie wróciliśmy, bo tanio nie jest.

Dziękujemy, Grzegorz_Za
Zrecenzowano 20 maja 2015

Znajomi polecili mi lokal jako serwujący zbliżone do tajskiego jedzenie i to we Wrocku. Można tu zamówić jedzenie z dowozem i z takiej formy korzystali koledzy.

Wybraliśmy się z żoną aby zweryfikować ich smaki w samej restauracji, która leży przy samej Świdnickiej. I było warto!

Jako starterek wzięliśmy frytki dyniowe robione z dyni piżmowej. Były pyszne!

Przyznam szczerze, że moje danie główne było jednym z najlepszych jakie jadłem. Połechtałem swoje kubeczki smakowe rewelacyjną kaczką w czerwonym curry z mlekiem kokosowym, lychee i ananasami. Bardzo ostre jedzenie ze słodkim posmakiem było nie do zapomnienia.
Żona sprawdzała za to ostre danie wegetariańskie czyli warzywa w zielonym curry i mleku kokosowym. Spróbowałem i też było bardzo dobre. A ona była zachwycona.

Ucztę zakończyliśmy próbą posmakowania sushi polecaną przez bardzo dobrze znającego się na rzeczy sushi mastera. Nie przepadamy za takim jedzeniem ale hosomaki z krewetką w temperaturze wyjątkowo nam smakowało. Podobnie jak kawior z łososia.

Jedzenie można popić dobrym czeskim piwem z nalewaka (holba lub litovel) oraz bardzo smaczną zieloną herbatą podawaną wykwintnie w pięknych czajniczkach chyba żeliwnych bo strasznie ciężkich :-) Mają tu też japońskie piwka ale nie zdecydowałem się na 0,33 za 15 złotych ;-)

Jak się okazało podczas rozmowy z obsługą w kuchni rządzi trzech Tajów, a jedzenie jest robione tylko z produktów od sprawdzonych dostawców aby jedzenie było powtarzalne. Czy jest sprawdzę niedługo bo wydaje się, że warto ;-) A za parę dni na lato będą tam mieli ogródek ciągnący się aż do Świdnickiej :-)

Dziękujemy, Rambolec
Zrecenzowano 2 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Mistrzowska kuchnia. Wszystko pięknie podanie, świeże, smaczne. Mila obsługa, przyjemne wnętrze. Szczerze polecam.

Dziękujemy, RadomirJagiello

Mahi Mahi Restauracja & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mahi Mahi Restauracja & Bar? Podziel się wrażeniami!