Wrocław

“Taki powinien być burger”
Burger Ltd — recenzja

Burger Ltd
Zamów online
Nr 6 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Na wynos
Opis: Serwujemy klasycznie doprawione wołowe burgery w dowolnym stopniu wysmażenia, z szerokim wyborem dodatków. Proponujemy frytki, klasyczny colesław i sosy własnego wyrobu. Do ciepłych i soczystych burgerów podajemy kawę z lokalnej wrocławskiej palarni lub schłodzone napoje bezalkoholowe. Czekamy do późnych godzin na głodnych smaku klientów w największej wrocławskiej dzielnicy klubowej. Serdecznie zapraszamy ;)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko powiedzieć cokolwiek innego jak "definicja burgera". Stopień wysmażenia mięsa się zgadza, sowicie "wyposażony", a cena bardzo dobra, powiedziałbym nawet bardzo niska w stosunku do smaku. Głupie jest oceniać czy burger jest najlepszy czy nie we Wrocławiu, bo jak niby to zmierzyć? Tak czy inaczej, jeśli chcecie zjeść dobrego BURGERA to jest to właśnie to miejsce gdzie go dostaniecie.

Dziękujemy, 96patrykp

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

A nie jakieś podrabiańce, co je się nożem i widelcem. Polecam każdemu, szybko i bardzo smacznie. Bardzo dobre sosy

1  Dziękujemy, berolu
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita bułka, dobrze doprawione mięso, pyszny sos koperkowy do frytek :) Do tego przemiła obsługa! Zdecydowanie nr 1 wśród burgerowni we Wrocławiu. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś odwiedziłem wraz z moja dziewczyną ten o to cudowny lokal. Zjedliśmy tam podwójnego Bekonburgera oraz Włoski wegetariański. Wszystko było przepyszne lecz jedyna rzeczą która nas zawiodła była różnica menu na stronie internetowej a w karcie na miejscu

Dziękujemy, maciok22
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczny. Mozliwosc wyboru jak ma być wysmażony burger. Do tego bez problemu udało dokonać się modyfikacji składników. Jeden z lepszych jakie jadłem. Cena jakość rewelacja. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Szymon G

Burger Ltd — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Burger Ltd? Podziel się wrażeniami!