“No i to są burgery ”
Burger Ltd — recenzja

Burger Ltd
Zamów online
Nr 6 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Na wynos
Opis: Serwujemy klasycznie doprawione wołowe burgery w dowolnym stopniu wysmażenia, z szerokim wyborem dodatków. Proponujemy frytki, klasyczny colesław i sosy własnego wyrobu. Do ciepłych i soczystych burgerów podajemy kawę z lokalnej wrocławskiej palarni lub schłodzone napoje bezalkoholowe. Czekamy do późnych godzin na głodnych smaku klientów w największej wrocławskiej dzielnicy klubowej. Serdecznie zapraszamy ;)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

A nie jakieś podrabiańce, co je się nożem i widelcem. Polecam każdemu, szybko i bardzo smacznie. Bardzo dobre sosy

1  Dziękujemy, berolu

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita bułka, dobrze doprawione mięso, pyszny sos koperkowy do frytek :) Do tego przemiła obsługa! Zdecydowanie nr 1 wśród burgerowni we Wrocławiu. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś odwiedziłem wraz z moja dziewczyną ten o to cudowny lokal. Zjedliśmy tam podwójnego Bekonburgera oraz Włoski wegetariański. Wszystko było przepyszne lecz jedyna rzeczą która nas zawiodła była różnica menu na stronie internetowej a w karcie na miejscu

Dziękujemy, maciok22
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczny. Mozliwosc wyboru jak ma być wysmażony burger. Do tego bez problemu udało dokonać się modyfikacji składników. Jeden z lepszych jakie jadłem. Cena jakość rewelacja. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Szymon G
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Kameralne miejsce, gdzie można zjeść nie tylko pyszne, świeżo przygotowane burgery ale również wypić świetne piwa z małych browarów.
Polecam sobie i innym na przyszłość :-)

Dziękujemy, Iwona L

Burger Ltd — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Burger Ltd? Podziel się wrażeniami!