“Tak sobie.”
Burger Ltd — recenzja

Burger Ltd
Nr 10 wśród 978 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Na wynos
Opis: Serwujemy klasycznie doprawione wołowe burgery w dowolnym stopniu wysmażenia, z szerokim wyborem dodatków. Proponujemy frytki, klasyczny colesław i sosy własnego wyrobu. Do ciepłych i soczystych burgerów podajemy kawę z lokalnej wrocławskiej palarni lub schłodzone napoje bezalkoholowe. Czekamy do późnych godzin na głodnych smaku klientów w największej wrocławskiej dzielnicy klubowej. Serdecznie zapraszamy ;)
Zrecenzowano 15 grudnia 2017

Burgery mocno średnie w smaku. Bardzo tłuste mięso, za to niewiele sosu i sałatki. Ciężko się to jadło.

Dziękujemy, tangerrine94

Zrecenzowano 2 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal jest bardzo przyjemny i przestronny. Samo jedzenie bardzo dobre. Miejsce ma swój charakter. Nie jestem wielkim fanem burgerów, ale te były na prawdę dobre. Obsługa bardzo miła. Polecam.

Dziękujemy, KrzysztofB2790
Zrecenzowano 30 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze lokal zachwyca industrialnym wystrojem. Po drugie burgery są bardzo smaczne. Koleżanka jadła vege burgera z burakiem I była zadowolona. Ja natomiast nie wyobrażam sobie burgera bez solidnej porcji mięsa i się nie zawiodłam. Wybrałam burgera miesiąca i z czystym sumieniem mogę go polecić. Do tego właśnie burgera dodawano gratis napój fritz-mate bez możliwości wymiany na inny smak. Szkoda, bo ten był obrzydliwy. Nie psuje to jednak mojej opinii na temat tego miejsca. Warto tutaj zajrzeć:)

Dziękujemy, podrozekulinarne
Zrecenzowano 17 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Wrocławia - jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Burger zawsze na wysokim poziomie, świeży i smaczny. Obsługa miła i przyjazna.

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 16 października 2017 z urządzeń przenośnych

Na Burgery czekaliśmy ok 15 min. Okazały się naprawdę niezłe. Ceny standardowe jak w sieciówkach. Jedyne co mi nie pasowało to możliwość wchodzenia z psami.

Dziękujemy, albertek2017

Burger Ltd — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Burger Ltd? Podziel się wrażeniami!