Wrocław

“Ładnie! ”
Karczma Rzym — recenzja

Karczma Rzym
Nr 339 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Głodni po wycieczce rowerowej zawitaliśmy na Jarnołtów. Jako przystawka chleb ze smalczykiem bogatym w skwarki i ogórkiem małosolnym- jak nie jestem fanką smalcu, tak tu zjadłam chętnie. Potem wjechał żurek w chlebie- aromatyczny i sycący. Jedliśmy nad wodą, także doświadczenia kulinarne-wizualne jak najbardziej na plus!

Dziękujemy, 355dominikam

Zrecenzowano 4 września 2019

Skandal!!!! Jak można zmieniać wcześniej, nawet pomyłkowo obliczone, koszty zakwaterowania. Totalny brak profesjonalizmu i indolencja. Karczma powinna nosić nazwę " mamy gdzieś "

Dziękujemy, Mariusz W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

W ostatnią sobotę byłam na najciekawszym weselu w życiu. Odbywało się ono we Wrocławiu w lokalu Karczma Rzym i jego filii Straszny Dwór (ku przestrodze ul. Jarnołtowska nr osiemdziesiąt coś tam). Ludzie (goście) zajebiści, choć znałam Ich niewielu. Lokal w zasadzie ładny, miejsce urokliwe, ale najbardziej kultowi byli właściciele – troje „wybitnych” osobistości:
1. Pan manager – człowiek instytucja ;) ale raczej powinien zmienić dilera albo brać połowę. Od początku imprezy uprzykrzał życie gościom, nieustająco próbował zaistnieć, co mu się niestety czasem udawało, zwłaszcza wtedy jak wyrywał mi krzesło albo sugerował mi, że jestem lekko za gruba. Cóż taka karma ;>
2. Pani właścicielka – blondyneczka, tancerka, niestety miała też inne „przymioty” – zabrała gościom całe wykupione jedzenie, wyrywała ludziom talerze z rąk, doprowadzała swoich biednych pracowników do płaczu, powiedziała pannie młodej żeby zastanowiła się czy jest w ciąży, czy po prostu za dużo zjadła. Mimo wszystko chyba najmniej groźna z tego całego towarzystwa.
3. Pan właściciel – podstarzały „dżolero”, w podrabianym garniturze od Gucci-ego, typ pantoflarza-psychopaty, straszył ludzi (m.in. parę młodą), bronią palną, którą, jak twierdził, posiada „do mordowania ludzi”. Przez 45 minut próbował „po złości” wyłączyć prąd, niestety nie wiedział gdzie ma u siebie w lokalu bezpieczniki. Nieudolnie próbował też zepsuć sprzęt grający oraz bezustannie atakował panią dj-kę (miła, kulturalna blondyneczka). Podsumowując niby typ zabawny, gdyby nie ta broń.
Zaiste potworna miejscówka ale wszak to Straszny Dwór.

Dziękujemy, Weronika M
Zrecenzowano 7 maja 2019

Karczma Rzym oraz pobliskie budynki noclegowe Straszny Dwór to miejscówka typowo weselna, a nie hotelowa. Jeśli chcesz wyspać się blisko lotniska przed lotem - wybierz normalny hotel! My niestety nie mieliśmy szczęścia i poza tłustym i niesmacznym jedzeniem w Karczmie, do pokoju obok w środku nocy wróciła pijana para weselna i przez pół nocy musieliśmy wysłuchiwać najpierw karczemnej awantury z najgorszymi wyzwiskami, a potem głośnego seksu. M-A-S-A-K-R-A! Najgorsze, że musiały tego słuchać dzieci! W pokoju nie było żadnego telefonu, w obiekcie, żadnej recepcji gdzie można by zgłosić niedogodności, a ściany muszą być tak cienkie, że słychać dosłownie wszystko. Noc nieprzespana, humory przed wylotem niewesołe.

Dziękujemy, mallorca321
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko i na temat bo tu nie ma o czym pisać. Jedzenie zwykle, żadnych fajerwerków, tradycyjne kotlety. Dodatki jak w barach. W smaku ok ale nie ma tu nic czym ten lokal (karczma) by się wyróżnił. Podanie również jak w barach ( zabrakło liścia salaty i byłby komplet). Pani miła, nadrabia ale co z tego. Ceny zbyt duże jak na bar. Porcje normalnej wielkości, do najedzenia przy optymalnym glodzie i brzuszku. Wystrój NIE na randki, broń na ścianach, głowy zwierząt i setki starych pierdół. To raczej posiadowa dla mężczyzn. Ale jedno jest NAJGORSZE, SMRÓD KTÓRYM PRZESIAKASZ TY I CAŁA TWOJA GARDEROBA. Wszystko śmierdzi, brak kompletnie wentylacji w tym bardzo starym budynku. Tłuszcz z całym smrodem z kuchni wisi w powietrzu. Wszystko co masz na sobie śmierdzi, włosy itd smierdza. Tu chyba nikt nigdy nie wietrzy. To jest prawdziwa masakra. Ja już NIGDY WIĘCEJ tu nie zjem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, lukWia

Karczma Rzym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie

Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rzym? Podziel się wrażeniami!