Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przejazdem odwiedziliśmy Wrocław i zatrzymując się w invite nie miałyśmy zastrzeżeń.Pokoje B.duże z wygodnym łóżkiem.Lokalizacja blisko dworca i atrakcji turystycznych.Śniadania poprawne.Brakowało strefy spa, jednak nie można mieć wszystkiego.

Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Kierownik sprzedaży, Hotel InViteOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Agnieszko P,
Cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom, zapraszamy do nas przy kolejnych odwiedzinach Wrocławia.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel polozony w miescie a wiec i halas.Polecam pokoje od strony podworka,jest tam ciszej.Dobre sniadania..Bylam w czasie upalow w czerwcu, i mimo ,ze nie ma tam klimatyzacji ,w kazdym pokoju jest wentylator.

Dziękujemy, Anita T

Droga Anito,
Dziękujemy serdecznie za czas poświęcony na pozostawienie opinii o naszym obiekcie. Zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano: 21 marca 2019

niezłe miejsce na nocleg we Wrocławiu, dobrze skomunikowane z centrum miasta. Apartamenty mają łazienki i aneksy kuchenne, na miejscu parking i restauracja ze smacznym jedzeniem oraz szerokim wyborem alkoholi. Dobre śniadania. Pokoje urządzone skromnie i nowocześnie, ale bez wyrazu i przytulności, która powoduje, że do niektórych hoteli chętnie się wraca. Wszystko było poprawnie, ale "bez szału" i jak nie będę musiał, to na pewno tu nie wrócę...

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, przemyslawv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka_Zakrzewska, Kierownik sprzedaży, Hotel InViteOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Szanowny Panie Przemysławie,
Dziękujemy bardzo za Pana recenzję i rzeczową ocenę naszych usług. Przykro nam, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom dotyczącym mebli pokojowych. To była przyjemność gościć Pana jako naszego gościa.
Z wyrazami szacunku
Agnieszka Zakrzewska
Sales & Marketing Manager

Zrecenzowano: 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam. Hotel moim zdaniem nie zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki. Dwa razy zmieniałam pokój, bo tak śmierdziało papierosami, ze nie dało się tam wytrzymać. (Mimo ze wszędzie straszą napisy, ze zakaz palenia i kara -1000)Ostatecznie zostałam w pokoju gdzie odor był tylko w łazience. Sprzątanie bardzo powierzchowne, w łazience ograniczone do minimum i to jeszcze niezbyt dokładnie (nie chce dodawać zdjec, wspomnę tylko o kawałku cudzego paznokcia na podłodze koło prysznica)
Studio niby z kuchnia, ale oprócz dwóch kubków nic tam nie znajdziecie wiec jeśli zamierzacie się tam wybrać z rodziną i gotować to niestety zabierzcie ze sobą patelnie, garnki i sztuce.
Telewizor znajduje się w „salonie”, naprzeciw którego stała kanapa 2 os. ze skaju. Zapomnij, ze pooglądasz wieczorem film leżąc w łożku, bo sypialnia za telewizorem.
Obsługa robi co może, ale niestety nie wróciłabym do tego miejsca.
Śniadania dobre, bardzo standardowe, codziennie to samo menu.
Parking podziemny, ale miejsc dosłownie kilka, reszta zarezerwowana na inne firmy.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 717asia_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka_Zakrzewska, Kierownik sprzedaży, Hotel InViteOdpowiedź udzielona 1 lutego 2019

Szanowna Pani Asiu,
Dziękujemy, ze zechciała się Pani podzielić swoją opinią z innymi użytkownikami. Rzeczywiście palacze są ogromnym problemem, nie tylko dla nas, ale dla większości hoteli. Dlatego też wprowadziliśmy srogą karę finansową za palenie w pokojach i na balkonach. Dodatkowo dzięki Pani opinii zakupiliśmy ozonator, który niweluje zapach tytoniu. Akcesoria kuchenne są dostępne na życzenie, gdyż części naszych gości one po prostu przeszkadzały.

Zrecenzowano: 27 września 2018

Hotel bardzo ładny, cichy, estetycznie urządzony, posiada wszystko co potrzebne do odpoczynku, pyszne śniadanka i urozmaicone, miła obsługa i plusem jest lokalizacja ponieważ gdy chcemy poruszać się po Wrocławiu tramwajem lub autobusem to blisko hotelu jest pętla tramwajowa i przystanek autobusowy, samochodem też dogodny dojazd. Minusem hotelu jest brak parkingu tzn jest parking podziemny ale w nim ograniczona liczba miejsc (może dosłownie kilka) przeznaczona dla hotelu gdyż reszta należy do innej firmy. Na powierzchni nie ma gdzie zaparkować a przed hotelem jest ulica w czasie kiedy my byliśmy całkowicie rozkopana w trakcie budowy. Mimo wszystko bardzo polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, UlkaGP

Szanowna Pani,
Jesteśmy zobowiązani za polecenie naszych usług. Pewnie z powodu remontu ulicy, nie był widoczny dla Pani nasz naziemny parking na około 30 miejsc parkingowych, który znajduje się bezpośrednio za hotelem.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług przy innej okazji :)
Agnieszka Zakrzewska
Sales & Marketing Manager