Zrecenzowano: 9 października 2017

Zatrzymaliśmy się w pokoju typu junior suite na 5 piętrze. Pokój zgodny z ofertą. Duży pokój typu dziennego z aneksem kuchennym oraz oddzielona ścianą część sypialna z ogromnym łożem małżeńskim. Wszystko w bardzo ładnym, estetycznym stylu. Łazienka ogromna wyposażona w suszarkę. Żel pod prysznic i szampon 2w1 dostępny w dozowniku pod prysznicem. W części dziennej zestaw do parzenia herbaty/kawy (czajnik, herbata expresowa, kawa, brak cukru ). W aneksie kuchennym brak naczyń, trzeba prosić w recepcji jeśli będą potrzebne. Śniadanie w formie bufetu z ogromnym wyborem na ciepło i zimno. Hotel świetnie położony, zaledwie 2 przystanki od Dworca Głównego. Przystanek ok.20 m od hotelu.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, jorgoss2017
Zrecenzowano: 13 września 2017

Polecam, czysto, elegancko, profesjonalnie. Miła obsługa, dobra lokalizacja, duży parking. Nasz pobyt był krótki ale szczerze możemy polecić hotel InVite każdemu, także na dłuższy pobyt. Wrocław jest piękny,

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, ad_koperski
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Śmiało każdemu polecmy, z hotelu wszędzie blisko czy starówka, czy basen, zoo, Sky czy super lody przy moście zakochancow:)

Hotel czysty, codziennie sprzątane, pyszne śniadania

Minus to brak klimatyzacji

Polecam

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, BOSCY B
Zrecenzowano: 15 lipca 2017

Bardzo miła i pomocna obsługa. Przestronne pokoje, duża łazienka i plus za aneks kuchenny. Czysty i zadbany hotel. Znalezienie miejsca parkingowego bezproblemowo. Blisko centrum, dogodna komunikacja miejska. Cena adekwatna do standardu. Polecam :)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Natasza C
Zrecenzowano: 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Duży pokój i bardzo wygodne łóżko. Łazienka bardzo duża. W pokoju mini aneks kuchenny, bardzo przydatny przy dłuższych pobytach. Lokalizacja bardzo dobra, blisko dworca, dobry dojazd do rynku. Cena adekwatna do jakości. Jeden mały minus to brak klimatyzacji w pokoju.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Edyta Z