“Okej”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Hostel Trio
Miejsce nr 70 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hostel najtańszy we Wrocławiu , cena adekwatna do warunków , na które nie narzekalismy, na nasze szczęście dostaliśmy pokój w budynku nr 8
I to jeden z lepszych pokoi ,
Owszem nie było za czysto , podłoga brudna wiec radzę zabrać klapki
Toalety jeśli się sprząta po sobie to również czyste , papier rowniez wymieniany
jest gdzie spać i się umyć czego chce więcej centrum 15 min drogi pieszo , świetny dojazd tramwajami sklepy na wyciągnięcie ręki zabka tuż za rogiem troszkę dalej Lidl i biedronka a także restauracje z jedzeniem
Fajna opcja to umywalka w pokoju , wygodne łóżka w dzień naszego wyjazdu panią sprzątające widać ze pokoje sprzątane oraz wymieniana świeża pościel , internet super na plus szybki i bez zastrzeżeń

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Klaudia S

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Warunki tragedia. Smród i zaduch w pokoju. Prysznice i ubikacje na korytarzu po 3 na około 20 pokoi. Brud w toaletach i pod prysznicem. Pod prysznicem dodatkowo smród z kanalizacji. Poręczy na korytarzu lepiej nie dotykać, bo można się przykleić. Pokoje podobno sprzątane w tygodniu na życzenie. U mnie był wymieniony tylko worek na śmieci, podłoga nawet nie zamieciona, o wycieraniu nie wspomnę. Poza tym pierwszej nocy zabiłam w pokoju 2 karaluchy.
Hałas. Słychać co się dzieje w pokoju obok i na korytarzu. Tzw. goście często Ukraińcy i budowlańcy nie przestrzegają ciszy nocnej, a personelu w ogóle to nie interesuje.
Okna i wystrój pamiętają chyba czasy powojenne. Jak się trafi w pokoju na lodówkę, która działa - cud. Gdybym miała płacić za mieszkanie w takim miejscu ( byłam tu na delegacji z pracy) wolałabym mieszkać pod namiotem. Powinno się zamknąć to miejsce!!!

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Warunki tragiczne.W pokojach smród,ściany brudne,pod prysznic ryzyko wejść.Łóżka z czasów PRL-u.Na podłogach gumoleum.Cena za nocleg w tych warunkach porażająca,nie dziwota że nie można anulować rezerwacji,bo każdy by spieprzał jak najdalej z tego miejsca.Całą noc miałam wrażenie że coś po mnie chodzi.Nie sugerujcie się zdjęciami zamieszczonymi w internecie bo nie przedstawiają tego co zastaniecie na miejscu.Nie polecam tego miejsca nawet na jedną noc.PORAŻKA.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Zacznijmy od plusów. W łazience jest papier i są one zadbane, w pokoju jest umywalka, pani na recepcji bardzo sympatyczna... A poza tym - rura zamiast prysznica w łazience, brudne i odrapane ściany w pokoju, niewygodne łóżka i ogólny zaduch. Spędziliśmy tam raptem parę godzin i wyjechaliśmy najszybciej jak się da (klucze można zostawić, nie trzeba specjalnie się wymeldowywać). Lepiej dopłacić 20-30 zł i znaleźć coś w lepszym standardzie.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, ArturMichalak
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jesli ktos wybiera sie na jedna noc lub dwie - mozna sie przemeczyc. Ale ogolnie nie polecam.Prysznice sie rozlatuja , pokoje niewietrzone-smierdza. Ale Karaluchy to jest cos na co przymnac oka nie moge .

Data pobytu: lipcu 2017
Dziękujemy, Paulina L
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 2,5 km
Hotel Wieniawa
Hotel Wieniawa
Nr 51 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 272
w odległości 4,1 km
System Hotel Wroclaw
System Hotel Wroclaw
Nr 65 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 265
w odległości 5,4 km
Ibis Budget Wrocław Stadium
Ibis Budget Wrocław Stadium
Nr 23 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 442
w odległości 6,6 km
Hotel Sleep
Hotel Sleep
Nr 44 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 45
w odległości 2,4 km
Hotel Premiere Classe Wroclaw Centrum
Hotel Premiere Classe Wroclaw Ce...
Nr 45 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 232
w odległości 2,3 km
Nie umieszczono zdjęcia
U Szermierzy
Nr 66 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 2
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hostel Trio? Podziel się wrażeniami!

Hostel Trio — dodatkowe informacje

Adres: ul. Trzemeska 4, Wrocław 53-679, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt)
Styl hotelu:
Miejsce nr 70 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 68 zł–161 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:1,5-gwiazdkowy — Hostel Trio 1.5*
Liczba pokoi: 213
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hostel Trio. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?