Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie warte swojej ceny. Wszystko w nim jest stare i zaniedbane. Skrzypiace lozko, na ktorym slychac kazde przekrecenie sie na bok. Drzwi ktore trzaskaja i nie daja sie zamknac kluczem. Na pietrze jest kilka pokoi - natretni sasiedzi, ktorzy uderzaja drzwiami od wczesnych godzin porannych, nie zdajac sobie sprawy, ze nie sa w obiekcie sami. Na zdjeciach pokoje wygladaja inaczej niz w rzeczywistosci. Nie polecam tego obiektu za zadne namniejsze pieniadze !

Dziękujemy, Andzia521
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Witam,
Nie polecam nikomu w pokoju unosi sie specyficzny zapach(smrod), odplyw zapchany pod prysznicem i w umywalce. Brak jednych drzwi w kabinie prysznicowej. Przez telefon umowilem sie na 155 zl za dobe na miejscu okazalo sie ze musze zaplacic 180zl.
Lokalizacja kiepska.

Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Lokalizacja rewelacyjna - rzut beretem do przystanku. Niestety - kabina prysznicowa się nie domykała, a na wentylatorze były wielkie kłęby kurzu. Wymiana pościeli nie wystarczy, aby móc powiedzieć, że było czysto. Miejsce jest strasznie niedoinwestowane. Miałam wrażenie, że właściciel czeka, aż wszystko się rozwali do reszty, a póki się da, to jeszcze przyjmuje gości. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze polska myśl architektoniczna - szyba w ścianie pomiędzy pokojem a łazienką. Zasłonka, owszem, była, ale na styk od strony pokoju. Dobre i to, bo w łazience było okno całkiem nieosłonięte.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Genowef P
Zrecenzowano: 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, którzy potrafią ocenić stosunek ceny do jakości, pokój schludny, lazienka spoko, oczywiście nie zabrakło mistrza silikonu, ale za tą kasę nie ma co wybrzydzać, nam bardzo przypadło do gustu, nastepnym razem też się tu zatrzymamy.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 652kamilm
Zrecenzowano: 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Motel jak motel, nie hotel,więc nie doszukujmy się gwiazdek.
Pokoje czyste i dogrzane z płaskim telewizorem ,łazienka bez grzyba i kamienia (odnosząc się do zamieszczonych bardzo negatywnych opini),ciepła woda i suszarka,wygodne łóżka,śniadanie przeciętne,ale głodni nie wyszliśmy,bardzo sympatyczny recepcjonista.Lokalizacja bardzo dobra-15 minut i byliśmy na starówce,przystanek autobusowy przy motelu.Motel niedoinwestowany,ale lokalizacja i cena powoduje akurat u mnie niedorozwój wzrokowy.
Do natychmiastowej poprawy ręczniki - taką wielkością to ja wycieram ręce, a nie ciało.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Agulatka