“Nie polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Europeum Hotel
Miejsce nr 7 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 18 października 2017

Pokoje są małe, nieprzytulne, łączone pomiędzy sobą drzwiami przez które słychać prowadzone rozmowę i dźwięk telewizora; okna w pokojach nie są otwierane - brakuje "świeżego" powietrza! Na śniadania serwowane co dzień tę same posiłki. Komfort pobytu w Hotelu i obsługa w recepcji nie odpowiadają ilości posiadanych "gwiazdek". Jedyna zaleta Hotelu, to położenie. NIE POLECAM!

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokoju nie są otwierane okna! Pokoję lączone pomiędzy sobą drzwiami przez które slychać sąsiedzi...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, igordiatczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. PR, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 19 października 2017

Szanowny Panie Igordiatczyk,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w hotelu Europeum. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze przeprosiny.

W ramach hotelu Europeum , dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Zachęcamy naszych gości aby o swoich niedogodnościach informowali nas na bieżąco tak abyśmy jeszcze w czasie Państwa pobytu mogli podjąć odpowiednie kroki ( np. zmiana pokoju). Jest nam niezwykle przykro, iż mimo szerokiego wyboru dań (np. 6 różnych dań na ciepło ) nie znalazł Pan nic dla siebie. Pański komentarz odnośnie sniadań został przekazany do naszego Szefa Kuchni, który jeszcze bardziej uatrakcyjni nasz bufet śniadaniowy.
Z serdecznymi pozdrowieniami , Europeum Hotel Team

Zrecenzowano 9 października 2017

Hotel bardzo dobrze zlokalizowany. Pokoje wygodne, ładnie urządzone. Obsługa bardzo miła. Plusem hotelu jest też bardzo przytulna restauracja czynna do 23.00. Jak ktoś oczekuje dobrego standardu za rozsądną cenę to polecam.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, abarut2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Szanowny Abarut2017,

Bardzo dziękujemy za tak wiele słów uznania.
Cieszymy się, gdy nasze starania o wysoki standard i poziom obsługi są doceniane. Staramy się byście czuli się Państwo u nas komfortowo i cieszymy się, że tak właśnie jest.
Będziemy oczekiwać Państwa ponownej wizyty! Z pozdowieniami Europeum Hotel Team

Zrecenzowano 7 października 2017

Hotel bardzo przyjemny, w świetnej lokalizacji. Personel bardzo miły i pomocny. Pokoje przytulne i czyste. Łóżka bardzo wygodne. Śniadania świeże, smaczne, spory wybór. Duży plus to przepyszna kawa z ekspresu :)

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, j_dobrowolska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowna j_dobrowolska,

Bardzo dziękujemy za tak wiele słów uznania.
Cieszymy się, gdy nasze starania o wysoki standard i poziom obsługi są doceniane. Opinie Gości, którzy zapowiadają powrót do nas to największe wyróżnienie. Staramy się byście czuli się Państwo u nas komfortowo i cieszymy się, że tak właśnie jest.
Będziemy oczekiwać Pani ponownej wizyty!
Z pozdrowienniami europeum Hotel Team

Zrecenzowano 5 października 2017

Hotel jest mega porządku, na dole jest barek, w którym znajdują się napoje, obok jest znajdują się stoliki, można na spokojnie coś zjeść.
Europeum znajduje się w dobrej lokalizacji, w zasadzie wszędzie jest blisko.
Pokoje są duże i w dobrym wystroju, nie ma się do czego przyczepić.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Maciej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 6 października 2017

Szanowny Panie Macieju B,

Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej miłej recenzji. Staramy się aby nasi Goście wspominali pobyt miło, jest nam przyjemnie czytać, że nasz hotel zdobył Pana uznanie. Mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem. Z pozdrowieniami Europeum hotel Team

Zrecenzowano 22 września 2017

Dobra lokalizacja, wystarczy przejść przez ulicę, aby znaleźć się na Starym Mieście. Pokój ładnie urządzony, ciepło i komfortowo. W szczególności podobały mi się działa sztuki, które zdobią cały hotel. Dobra kuchnia i miła, zawsze pomocna obsługa. Miejsce warte polecenia.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Anna7Zet
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 25 września 2017

Szanowna Anna7Zet,

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszych starań i ocenę naszego Hotelu w najlepszy możliwy sposób. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa ponownie, dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt również był niezapomniany. Z gorącymi pozdrowieniami, Europeum Hotel Team

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,2 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 5 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 147
w odległości 1,1 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 1,2 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 4 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 305
w odległości 0,3 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 10 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 398
w odległości 0,3 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 12 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 452
w odległości 1,1 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 332
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Europeum Hotel? Podziel się wrażeniami!

Europeum Hotel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 27a, Wrocław 50-077, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr6 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr11 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Zakres cen: 213 zł–363 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Europeum Hotel 3*
Liczba pokoi: 36
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Europeum Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Europeum Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?