Zrecenzowano: 9 października 2017

Hotel bardzo dobrze zlokalizowany. Pokoje wygodne, ładnie urządzone. Obsługa bardzo miła. Plusem hotelu jest też bardzo przytulna restauracja czynna do 23.00. Jak ktoś oczekuje dobrego standardu za rozsądną cenę to polecam.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, abarut2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Szanowny Abarut2017,

Bardzo dziękujemy za tak wiele słów uznania.
Cieszymy się, gdy nasze starania o wysoki standard i poziom obsługi są doceniane. Staramy się byście czuli się Państwo u nas komfortowo i cieszymy się, że tak właśnie jest.
Będziemy oczekiwać Państwa ponownej wizyty! Z pozdowieniami Europeum Hotel Team

Zrecenzowano: 7 października 2017

Hotel bardzo przyjemny, w świetnej lokalizacji. Personel bardzo miły i pomocny. Pokoje przytulne i czyste. Łóżka bardzo wygodne. Śniadania świeże, smaczne, spory wybór. Duży plus to przepyszna kawa z ekspresu :)

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, j_dobrowolska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Szanowna j_dobrowolska,

Bardzo dziękujemy za tak wiele słów uznania.
Cieszymy się, gdy nasze starania o wysoki standard i poziom obsługi są doceniane. Opinie Gości, którzy zapowiadają powrót do nas to największe wyróżnienie. Staramy się byście czuli się Państwo u nas komfortowo i cieszymy się, że tak właśnie jest.
Będziemy oczekiwać Pani ponownej wizyty!
Z pozdrowienniami europeum Hotel Team

Zrecenzowano: 5 października 2017

Hotel jest mega porządku, na dole jest barek, w którym znajdują się napoje, obok jest znajdują się stoliki, można na spokojnie coś zjeść.
Europeum znajduje się w dobrej lokalizacji, w zasadzie wszędzie jest blisko.
Pokoje są duże i w dobrym wystroju, nie ma się do czego przyczepić.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Maciej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Europeum HotelOdpowiedź udzielona 6 października 2017

Szanowny Panie Macieju B,

Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej miłej recenzji. Staramy się aby nasi Goście wspominali pobyt miło, jest nam przyjemnie czytać, że nasz hotel zdobył Pana uznanie. Mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem. Z pozdrowieniami Europeum hotel Team

Zrecenzowano: 22 września 2017

Dobra lokalizacja, wystarczy przejść przez ulicę, aby znaleźć się na Starym Mieście. Pokój ładnie urządzony, ciepło i komfortowo. W szczególności podobały mi się działa sztuki, które zdobią cały hotel. Dobra kuchnia i miła, zawsze pomocna obsługa. Miejsce warte polecenia.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Anna7Zet
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 25 września 2017

Szanowna Anna7Zet,

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszych starań i ocenę naszego Hotelu w najlepszy możliwy sposób. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa ponownie, dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt również był niezapomniany. Z gorącymi pozdrowieniami, Europeum Hotel Team

Zrecenzowano: 19 września 2017

Doskonały hotel

Trudno doszukać się słabych punktów: pokój, wyposażenie, łazienka, sypialnia, czystość, obsługa, lokalizacja i wiele innych rzeczy- wszystko najlepszej jakości, godnej polecenia!
Hotel położony bardzo dogodnie w centrum miasta, Panie w recepcji bardzo pomocne i miłe. Śniadanie z dobrym wyborem potraw, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje przestronne i czyste. W Hotelu znajduje się niewielka sauna, z której mialem przyjemność skorzystać oraz siłownia.
Na pewno wrócę i będę polecał !!!

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, pawelder1
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 20 września 2017

Szanowny Pawelder1,

Bardzo dziękujemy za tak wiele słów uznania.
Będziemy oczekiwać Pana ponownej wizyty!
Z pozdrowieniami Europeum Hotel Team