Wrocław
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w tym hotelu byłoby fajne gdyby nie to że pokoje są dość starej daty i ordinarne. Przydał by się remont pokoji. Łazienki są w miarę czyste ale jednak ładnie te płoki i kafelki brzydko wygląda, wręcz brudnie. Na łóżka troszkę w lepszym stanie poszle, żebym nie musiał materaca oglądać. Dodatkowo pokoj bardzo maly i ciasny. Śniadanie było za drogie więc nie skorzystałam i nie mogę ocenic. Lokalizacja było dobra, szybka podróż tramwajem i jesteś na starówce. Ale remont generalny by naprawdę nie zaszkodził.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Mimmy12357789
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WeiserHotel, Kierownik, Weiser HotelOdpowiedź udzielona 18 lutego 2019

Szanowni Goście,

Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że każda opinia jest dla nas ważna i pozwala podnosić jakość naszych usług.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności, jakie Państwa spotkały. Pogniemy poinformować, że jesteśmy w trakcie remontu i w niedługim czasie większość pokoi będzie odnowiona.
Zachęcamy do dokonywania rezerwacji przez naszą stronę internetową, gdzie mamy wiele ofert ze śniadaniem w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin, abyśmy mogli naprawić złe wrażenie.

Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

witam w tym osrodku spedzilem jedna noc najpierw poztywy
1 cena 231 za dwie osoby że śniadaniem śniadanie dobre obfite
2 pokój bardzo czysty choć akurat nasz był nie duży
3 lokalizacja około 30 min spacerkiem od rynku
200m od przystanku
negatywny
1 brak miejsc postojowych na terenie hotelu ogólnie są tylko kto pierwszy ten lepszy cena 35pod chmurka 45 garaż oczywiście miejsc dużo mniej niż gości
2 zapach z kanalizacji w łazience
3 podejście pana w recepcji no ale cóż może miał zły dzień
całość oceniam pozytywnie stosunek jakości do ceny i położenie jest na plus
hotel nadaje się na bazę wypadową

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Przemek-Z1983
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WeiserHotel, Kierownik sprzedaży, Weiser HotelOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2018

Szanowny Panie Przemku,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i dziękujemy za opinię

Jako hotel miejski, nie mamy obowiązku posiadania parkingu, dlatego też liczba miejsc jest ograniczona i dodatkowo płatna. O koszcie parkingu jaki obowiązuje, można przeczytać jeszcze przed dokonaniem rezerwacji, na naszej stronie i w opisie hotelu na portalach rezerwacyjnych. Przy rezerwacjach telefonicznych, nasi Goście są również informowani o cenie. Zachęcam do rezerwacji bezpośrednio przez naszą stronę internetową, gdzie koszty są nieco niższe.

Niestety, nie napisał Pan za dużo informacji odnośnie pozostałych niedogodności. Jeśli zgłosiłby Pan nieprzyjemny zapach w pokoju w recepcji, to zapewne bylibyśmy w stanie temu zaradzić. Na panelu klimatyzacyjnym wystarczy włączyć wymianę powietrza. W obecnym, niskim sezonie, pokoje często stoją nieużywane i ze względu na brak możliwości otwarcia okien, w pokoju może panować zaduch.

Odnośnie zachowania recepcjonisty, być może zechciałby Pan się podzielić z nami szczegółami pisząc do nas maila? Niestety, ale opis jest nie jasny i nie mamy jak się do tej uwagi odnieść.

Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 27 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po 4 dobach spędzonych w tym miejscu oceniam: obsługa bardzo uprzejma, pokój zadbany, czysty,jedzenie smaczne. Lokalizacja świetna.Cena bardzo przystępna.Blisko hotelu przystanek autobusowy oraz tramwajowy- dla osoby nie podróżującej autem jest to mega, duży plus.Z czystym sumieniem polecam.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, Voyage37227561737

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu się podobał.

Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 24 września 2018

W hotelu spędziliśmy dwie doby. Pokój faktycznie jest dość ciasny, ale w miarę czysty. Łóżko bardzo wygodne. Niestety w pokoju nie dało się otworzyć / uchylić okna (ale za to jest działająca klimatyzacja). Posiłki są bardzo dobre, każdy znajdzie tu dla siebie coś dobrego. Parking jak na taki hotel jest bardzo mały i nie ma gwarancji, że znajdzie się miejsce wolne (za parking opłata jest pobierana osobno).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Błażej P

Szanowny Panie Błażeju,

Dziękujemy, że zechciał się Pan podzielić swoją opinią odnośnie naszego hotelu. Bardzo się cieszymy, że pobyt odbył się bez większych problemów.

Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

W hotelu spędziliśmy 1 dobę aczkolwiek nie mamy nic do zarzucenia. W pokoju czysto, schludnie, obsługa w porządku. Jedynie parking przy hotelu bardzo drogi - 35zł/dobę - więc znaleźliśmy inne miejsce dla auta. Śniadania 30zł/os - też sporo.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kasia P