Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Spędziliśmy 3 dni w tym hotelu był najtańszy i przyjmował psy. Mały pokój nas zaskoczył:)Brak możliwości otwarcia okna. Parking zaraz przy hotelu płatny 30 zł za dobę. Ze śniadań nie korzystaliśmy cena wysoka w weekendy 29 zł w dni powszednie 35. Raczej nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na wyższych pietrach maja ładny widok na miasto
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel System zlokalizowany jest na Psim Polu. Do centrum Wrocławia można tu dotrzeć autem w ok. 10 min. Jest to hotel w standardzie trzech gwiazdek. Pokoje małe, w neutralnej kokorystyce. Na wyposażeniu znajduje się tv, suszarka, czajnik, dwa kubeczki z herbatą I cukrem, ręczniki oraz telefon. Łòżko duże I wygodne. Hotel zaliczam do tanich, gdyż za 3 noclegi zapłaciłam 323 zł. Obsługa poprawna, uprzejma. Pokoje czyste, klimatyzowane. Jedyną nieprzyjemną rzeczą są zlokalizowane za oknem pająki, które wraz ze zmrokiem instalują się na wysokości wzroku.:( na szczęście okna nie mają opcji otwierania, poza tym w pokojach są rolety, dzięki ktòrym nie musimy ich oglądać. Ogòlna ocena pozytwna.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, pani_karolina
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017

Hotel wybrałem gdyż był blisko miejsca w którym miałem spotkanie następnego dnia. Ze względu na imprezę sąsiadów z zachodniej granicy restauracja nie obsługiwała gości hotelowych...., a obok tylko fast-food. Obsługa przyjazna, przynajmniej częściowo...

Wskazówka dotycząca pokojów: Trudno powiedzieć...
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MariuszWrze
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie mozna otworzyc okna-smrod w pokojach
Nie moge korzystac z klimatyzacji z racji migrenowych dolegliwosci .
W opcjach przez booking mialem w pozycjach
Parking . 157zl za calosc ze sniadaniem
Po dojezdzie wyszlo ze za parking osobno
A na bookingu bez parkigu widniala cena 120 paru zlotych.
Teraz sprawdzajac nie ma nigdzie w opcji parkingu
Wiec albo blad hotelu albo bookingu.
Cena przez ten wlasnie szczegol z atrakcyjnej zrobila sie srednia.
Czystosc w pokojach umiarkowana-lazienki przydalo by sie odswiezy
Ogolnie najgorzej wydane 200zl na jeden nocleg w PL.

Zasiegu w pokoju brak.
1 pietro
Drzwi do pokoju zastawione drzwiami z korytarzu.
Normalnie myslalem ze tam jest jakis kantorek dla parsonelu itp
A tu niespodzianka pokoj moj .

Gdyby nie sciagniete z karty srodki od razu bym zmienim lokalizacje

Tak to trzeba sie przemeczyc i tym samym zniszczony humor na reszte dnia .

Pozostaje ogladanie TV na 8"? Calowym monitorze .. .

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

System Hotel był tylko krótkim przystankiem podczas dłuższej podróży. Na szczęście mogłam zameldować się późno około 23 ( z tego, co się orientuję można się meldować do godziny 24). Pod budynkiem jest parking dla samochodów osobowych (należący do hotelu, dodatkowo płatny), ale przed wejściem jest KFC, a tam parking jest bezpłatny. Jeśli ktoś jest wrażliwy na zapachy, to powinien poszukać innego miejsca – zapach smażonych kurczaków i tłuszczu jest wszechogarniający okolicę.

Nocowałam w mini apartamencie tzn. pokój składał się z salonu, sypialni i przestronnej łazienki. Na pewno to miejsce lata świetności (jeśli takie były) ma już za sobą. Widać, że nie jest to nowoczesny budynek, a raczej nadwyrężony zębem czasu. Co nie zmienia faktu, że jest dość czysto. W łazience świeże ręczniki i biała pościel. Niestety materace do spania fatalne – czuć każdą sprężynę. W pokojach są czajniki, ale nie otwierają się okna. Za to dobrze (nawet za dobrze) działa klimatyzacja. Miejsce jest bardzo akustyczne. Osobiście trafiłam na mało sympatyczną obsługę w recepcji – szczególnie przy meldunku.

Jeśli chodzi o jakość relacji do ceny, to jest ok. Także dla osób, które nie szukają wysokiego standardu, a umiarkowane warunki za rozsądną cenę będą wystarczające, powinni być zadowoleni. Ja za nocleg (pokój dwuosobowy) bez śniadania płaciłam 120 pln. Ogólnie ocena dobra (chociaż nie ma takiej w systemie) :D

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Maraaram79