“Nocleg”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
System Hotel Wroclaw
Miejsce nr 65 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie hotel położony w dobrym miejscu, na Psim Polu. W środku w miarę czysto(okna i lusterka brudne, to samo z prysznicem). W pokoju czuć było kanalizację także nic przyjemnego. Na pierwszy rzut oka obsługa przyjemna, gorzej było kolejnego dnia rano. Nocowalismy w tym hotelu z soboty na niedzielę 30.09.2017-01.10.2017r. W niedzielę o 7 rano obudził nas hałas młotka stukajacego w ścianę. Odgłosy nie do zniesienia a co dopiero spania.. zadzwonilismy na recepcję z zapytaniem co się dzieję. Recepcja była kompletnie nie zorientowana i kazano nam czekać, po czym pan poinformował ze trwa remont ironicznym głosem. To już nas zdenerwowalo do tego stopnia ze zapytaliśmy czy możliwy jest telefon do kierownika na co pan z recepcji z równą ironią odparł ze możemy sobie napisać skargę i rozlaczyl się. Nie polecamy nikomu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim traktowaniem w hotelu który wydawał się być "na jakimś poziomie". Za parking tez cena 30 zł, a kawałeczek za hotelem jest duży darmowy także lepiej nie dać im zarobić. Zle wspomnienia, nie polecamy.

Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ewelina Z

Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Spędziliśmy 3 dni w tym hotelu był najtańszy i przyjmował psy. Mały pokój nas zaskoczył:)Brak możliwości otwarcia okna. Parking zaraz przy hotelu płatny 30 zł za dobę. Ze śniadań nie korzystaliśmy cena wysoka w weekendy 29 zł w dni powszednie 35. Raczej nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na wyższych pietrach maja ładny widok na miasto
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel System zlokalizowany jest na Psim Polu. Do centrum Wrocławia można tu dotrzeć autem w ok. 10 min. Jest to hotel w standardzie trzech gwiazdek. Pokoje małe, w neutralnej kokorystyce. Na wyposażeniu znajduje się tv, suszarka, czajnik, dwa kubeczki z herbatą I cukrem, ręczniki oraz telefon. Łòżko duże I wygodne. Hotel zaliczam do tanich, gdyż za 3 noclegi zapłaciłam 323 zł. Obsługa poprawna, uprzejma. Pokoje czyste, klimatyzowane. Jedyną nieprzyjemną rzeczą są zlokalizowane za oknem pająki, które wraz ze zmrokiem instalują się na wysokości wzroku.:( na szczęście okna nie mają opcji otwierania, poza tym w pokojach są rolety, dzięki ktòrym nie musimy ich oglądać. Ogòlna ocena pozytwna.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Karolina Ż
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

Hotel wybrałem gdyż był blisko miejsca w którym miałem spotkanie następnego dnia. Ze względu na imprezę sąsiadów z zachodniej granicy restauracja nie obsługiwała gości hotelowych...., a obok tylko fast-food. Obsługa przyjazna, przynajmniej częściowo...

Wskazówka dotycząca pokojów: Trudno powiedzieć...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MariuszWrze
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nie mozna otworzyc okna-smrod w pokojach
Nie moge korzystac z klimatyzacji z racji migrenowych dolegliwosci .
W opcjach przez booking mialem w pozycjach
Parking . 157zl za calosc ze sniadaniem
Po dojezdzie wyszlo ze za parking osobno
A na bookingu bez parkigu widniala cena 120 paru zlotych.
Teraz sprawdzajac nie ma nigdzie w opcji parkingu
Wiec albo blad hotelu albo bookingu.
Cena przez ten wlasnie szczegol z atrakcyjnej zrobila sie srednia.
Czystosc w pokojach umiarkowana-lazienki przydalo by sie odswiezy
Ogolnie najgorzej wydane 200zl na jeden nocleg w PL.

Zasiegu w pokoju brak.
1 pietro
Drzwi do pokoju zastawione drzwiami z korytarzu.
Normalnie myslalem ze tam jest jakis kantorek dla parsonelu itp
A tu niespodzianka pokoj moj .

Gdyby nie sciagniete z karty srodki od razu bym zmienim lokalizacje

Tak to trzeba sie przemeczyc i tym samym zniszczony humor na reszte dnia .

Pozostaje ogladanie TV na 8"? Calowym monitorze .. .

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Łukasz Ł
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 6 km
Hotel Wieniawa
Hotel Wieniawa
Nr 51 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 272
w odległości 8 km
Ibis Budget Wrocław Stadium
Ibis Budget Wrocław Stadium
Nr 24 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 442
w odległości 5,9 km
Hotel Sleep
Hotel Sleep
Nr 45 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 45
w odległości 4,7 km
Hotel Premiere Classe Wroclaw Centrum
Hotel Premiere Classe Wroclaw Ce...
Nr 44 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 231
w odległości 1 km
Hotel Gem
Hotel Gem
Nr 46 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 46
w odległości 3 km
Hotel Campanile - Stare Miasto
Hotel Campanile - Stare Miasto
Nr 42 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 221
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w System Hotel Wroclaw? Podziel się wrażeniami!

System Hotel Wroclaw — dodatkowe informacje

Adres: al. Marcina Kromera 16, Wrocław 51-163, Polska (dawniej Quality Hotel Wroclaw)
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 65 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 84 zł–258 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — System Hotel Wroclaw 3*
Liczba pokoi: 107
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, 5viajes2012 S.L. i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: System Hotel Wroclaw. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?