“bardzo smaczne jedzenie”
Olszewskiego 128 — recenzja

Olszewskiego 128
Nr 103 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Zdrowa, Pub
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Na wynos
Opis: Olszewskiego128, to wyjątkowa restauracja we Wrocławiu. Zasada, którą kierujemy się w kuchni jest prosta: jedzenie ma być nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Szczególną uwagę przykładamy do jakości i świeżości produktów, które serwujemy. W naszym menu znajdą Państwo dania mięsne, rybne oraz makarony inspirowane smakami z całego świata. Olszewskiego128 oferuje również dania dla wegetarian, dlatego na życzenie klienta wszystkie potrawy przygotowujemy w wersji jarskiej. Polecamy wyśmienite koktajle ze zdrowych i świeżych składników. Są specjalnie skomponowane, by nie tylko dobrze smakowały, ale i miały na Państwa samopoczucie pozytywny wpływ. Część z nich relaksuje i odpędza stres, inne z kolei pobudzają. Nie zapominamy także o najmłodszych gościach, dla których przewidzieliśmy wiele osobnych pozycji w menu, a także specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy kolorowy kącik. Olszewskiego128 to miejsce o ciepłej atmosferze, które stwarza doskonałe warunki do miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Organizujemy najlepsze imprezy okolicznościowe w mieście! Z przyjemnością przygotujemy również coś specjalnego na życzenie klienta: urodziny, wesela, komunie, spotkania firmowe i inne. Jesteśmy otwarci na propozycje, a nasz zespół gwarantuje wspaniałą zabawę. Jednak to nie wszystko... Nasz Drink Bar, zlokalizowany zaraz obok, to znakomite miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi, które dodatkowo daje możliwość przeżywania największych sportowych emocji. Profesjonalne usługi barmańskie oraz szerokie możliwości wyboru spośród oryginalnych drinków, to nasze znaki rozpoznawcze. Pokazujemy mecze na żywo z T-Mobile Ekstraklasy oraz najlepszych lig na świecie: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Tym samym emitujemy kilkadziesiąt spotkań miesięcznie. Tradycyjnie wieczorami we wtorki i środy zapraszamy na pojedynki największych klubów w Europie, czyli mecze Ligi Mistrzów, a w czwartki Ligi Europejskiej. A to jeszcze nie wszystko, bo prezentujemy również wydarzenia sportowe ze świata żużla, tenisa, rugby oraz koszykówki w najlepszym wydaniu – NBA. Dobrą widoczność z każdego miejsca na sali zapewniają 3 telewizory, zaś najbardziej oczekiwane wydarzenia pokażemy Państwu na rzutnikach w sali restauracyjnej. Zapraszamy!
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Odwiedzamy te restauracje dosyc regularnie wraz z rodzina z okazji roznych uroczystosci. Ogolnie wysoki poziom. Zaczne od plusow: smaczne jedzenie, ciekawe polaczenia smakowe a jednoczesnie bez wielkich udziwnien ( ale jest zawsze jakas nutka zaskoczenia, dlatego wlasnie lubie tam chodzic). Ze wszystkich obiadow najbardziej zapamietalam zupe z topinamburu oraz breme brulee. Kaczka przepyszna aczkolwiek brakowalo mi warzyw oraz sosu, mieso nieco suche. Obsluga kelnerska w porzadku - maly minus ze danie mialo byc bez jednego skladnika - grzybow, na ktore mam uczulenie a niestety zostaly podane. Restauracja godna polecenia, przystepne ceny, roznorodne menu ( radzilabym jednak zmienic przystawki bo kilka razy jadlam juz te sama paste do chleba, ktora chociaz bd smaczna nieco juz sie przejadla). Pozdrawiam i do zobaczenia!

Dziękujemy, MagdaK1873

Zrecenzowano 17 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce. Bardzo mnie cieszy ze mam je niedaleko. Zawsze kiedy mam mozliwosc, zapraszam tu moich zagranicznych gosci i wszyscy zawsze byli pod wrazeniem. Na uwage "na sprobowanie" zasluguje rowniez wprowadzone niedawno menu lunchowe: fantastyczne dania, w naprawde niskich cenach. Ale warto probowac dan z karty. Ostatnie steki byly obłędne:).

Dziękujemy, 735marcins
Zrecenzowano 22 listopada 2017

Wyśmienite przegrzebki,niesamowite połączenie smaków!
Tatar najlepszy jaki jadłam, a naprawdę w tym to ja się lubuję.

Kaczka jak nigdzie indziej, wyśmienite pierogi z farszem z ogonów wołowych, risotto wow- zwykle staje się monotonne, a w Olszewskiego 128 to eksplozja smaków.

Przepyszne desery. Lody, creme brulee- mogłabym jeść bez końca!

Każde z dań podane tak ładnie, że aż szkoda je ruszać ;)
Restauracja na najwyższym poziomie.Obsługa fantastyczna. Ceny wcale nie są wygórowane biorąc pod uwagę ilość i smak potraw.

Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, lucy 9
Zrecenzowano 9 listopada 2017

Już na wejściu było czuć nieprzyjemny zapach coś w rodzaju lizolu :/
Potrawy w karcie wyglądają wyśmienicie i smakowicie, w rzeczywistości smak nie do końca zachwyca, jak na reklamę zrobiona wokół restauracji. Plusem jest bardzo profesjonalna obsługa kelnera. Wystrój taki sobie. A ceny... dość wygórowane.

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 26 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne pierogi z farszem z ogonów wołowych, kaczka mięciutka z chrupiącą skórką - pyszna. Lody smażone z rozmarynem niesamowicie ciekawe w smaku. Porcje w sam raz, miałam nawet problem ze skończeniem pierogów, były bardzo sycące.

Dziękujemy, Paulina M

Olszewskiego 128 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Olszewskiego 128? Podziel się wrażeniami!