Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Przede wszystkim brudno, szczególnie wykładzina pokojowa woła o pomstę do nieba .Ktoś zapomniał, że czasami trzeba to wyprać.,warstwa kurzu na szafie i brudne okna. Przechodząc do łazienki kolejne niespodzianki w postaci dziurawego węża od prysznica i zapchanego brodzika. Żel pod prysznic o tak odpychającym zapachu że masakra. Mieszkałem w hotelu w momencie kiedy na dworzu było 37 stopni na plusie i okazało się że hotel nie zainwestował w klimę o zwykłych wiatrakach też nie było co marzyć. Ogólnie nie polecam ,niedaleko też są hotele z wiekową tradycją i dodatkowo ktoś o nie konkretnie dba i inwestuje. W hotelu Polonia czas zatrzymał się wiele lat temu i tak trwa do dziś. A już szczytem wszystkiego była scena gdy goście czekają przy drzwiach sali śniadaniowej i muszą ustąpić pierwszeństwa pracownikowi który wychodzi z talerzem swojego jedzenia. Nie ta kolejność, wiadomo że personel ma prawo do posiłków, ale nigdy nie spotkałem sytuacji żeby robìł to ktoś na oczach czekających gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijać pokoje z oknami wychodzącymi na ulicę
Dziękujemy, GRZEGORZ Ł
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

· położenie hotel w centrum i śniadanie było dobre, obsługa grzeczna .
· Ale wrażenie jak sie wchodzi jest straszne, korytarze pomalowane ciemno/brązową farba i ciemne oświetlenie robi wrażenie kryminału albo więzienia. Stare ciemne wykładziny ,winda która jak sie zatrzymuje zamek strzela jak z karabinu. W pokoju jest nowa łazienka a w niej rozpadająca sie dusch kabina , armatura wychodzi ze ściany, wieszak sie rusza. Dziwne dlaczego hotel ma trzy gwiazdki on nie zasługuje na jedna, tam nie ma nic. nie ma sejfu, nie ma czajnika , nie ma lodówki , nie ma klimatyzacji ani żadnego wentylatora. Uważam ze ocena 3 gwiazdki to za wysoko.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Spędziłam ostatnio z przyjaciółmi przeurocze 3 dni w Polonii, to mój drugi pobyt . Obsługa przemiła, panie w recepcji pomocne we wszystkim i natychmiastowo. Panowie chętnie udzielają przydatnych informacji i też pomagają. Panie sprzątające miłe i życzliwe, pokoje wysprzątane. Rewelacyjna obsługa w restauracji, pyszne śniadanie.Doceniam przystępne ceny i obiecuję,że wrócę, bo dla mnie to hotel idealny, nic dodać nic ująć. Pokój skromny, ale czysty, (na życzenie dostałam czajnik), sprzątany codziennie, perfekcyjnie przez panią Irynę - pozdrawiam!.

Wskazówka dotycząca pokoi: Znam ten hotel, więc rezerwuję pokój od strony dziedzinca - jest spokojnie i cicho, natomiast od ulicy moze dokuczać hałas
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, hanulka2015
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Hotel w centrum miasta, blisko do dworca i do starówki. Śniadania bardzo dobre, polecam dokupić. Jest to dosyć stary budynek i takiż oto styl został zachowany w całym hotelu. Nie jest to szczyt marzeń, ale jest czysto to najważniejsze.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Laura J
Zrecenzowano: 25 grudnia 2018

Od początku. Wystrój z czasów PRL u gdzie w holu stoi nowoczesna palarnia papierosów i jest jedyna na 5 pięter. W pokojach niby zapach odświeżacza powietrza ale chyba tylko po to żeby zabić stęchliznę tapet wiszących na tych ścianach od zarania. Firanki poplamione krwią, tapety na ścianie połączone farbą w innym kolorze co daje złudzenie zacieków, TV z czasów PRL u i co najważniejsze jeden jedyny kontakt i to pod biurkiem niestety dlatego byliśmy zmuszeni kupić przedłużacz na 5 m mimo iż pan hotelowy nie wiem jaka funkcje tam pełni ale bardzo miły wygadany specjalnie dla nas znalazł i naszukał się przedłużacza ale długość 1 m no sorry ciut za mało. No i łazienka - drzwiczki przesuwane w kabinie wychodziły z zawiasów a to co powinno trzymać prysznic na ścianie urwane i nie można było zawiesić słuchawki niestety. A teraz śniadanie - byliśmy w hotelach 3* iw porównaniu do tego śniadania obsługi to jak dzień do nocy. Wszystko co było tam podane było ze sklepu no owszem głodnym nie byliśmy ale spodziewaliśmy się bardziej smacznego śniadania niż to co było ale najfajniejsze były panie z obsługi które sprawdzały czy czegoś nie brakuje sprzątały ze stołu i kręciły się w te i we wte ale nie dokładając już brakujących np wędlin i dlatego półmiski świeciły pustkami a jak już coś przyniosły to najpierw chleb potem ser żółty a za jakiś czas dopiero wędliny a może goście zrezygnują i hotel zaoszczędził no takie mieliśmy wrażenie niestety. Ogólnie nie polecam tego hotelu i nie wrócimy tam na 100% za te pieniądze we Wrocławiu można znaleźć bankowo lepszy hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam. Zdjęcia dodać ma mój mąż.
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, benia666