“Super lokalizacja i dobre śniadania :) ”
Hotel Polonia — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Polonia
Miejsce nr 40 wśród 75 hoteli w Wrocławiu

Hotel z miłą i pomocą obsługą ( mimo, że przyjechałam do hotelu o 12, pani recepcjonistka dala mi klucz do pokoju, dzięki temu mialam gdzie zostawić rzeczy przed pójściem na miasto). Moj pokój był czysty i wystarczająco umeblowany. Bylo całkiem przytulnie i ciepło. :) Jedynym minusem, który bardzo mi przeszkadzał jest brzydki zapach w toalecie (pokój 451). Myślę, że spowodowane to być może brakiem syfonu przy bidecie. Przydałby sie odświeżacz powietrza. :) Poza tym, wszystko super i naprawdę dobre śniadania w ładnej restauracji. ☺️
Duzym plusem jest luggage room, ktory jest pilnowany przez ochronę. ;)

Data pobytu: grudniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Weronika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Reception, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Weroniko, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz oceny, które są dla nas bardzo cenne. Jest nam ogromnie miło, że jest Pani zadowolona z pobytu. Pani uwagi dotyczące zapachu w toalecie zostaną przekazane do odpowiedniego Działu w celu usunięcia usterki. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani po raz kolejny, a my dołożymy wszelkich starań, aby pobyt był w pełni udany. Zapraszamy do rezerwacji. Personel Hotelu Polonia.

Jeśli chcesz przenocować we Wrocławiu w klimatycznym hotelu to tylko hotel Polonia!
Czas się zatrzymał. Jakbyś wrócił do swojej młodości czyli do PRL-u. A równocześnie miejsce na miarę grudnia 2017 - pokoje czyste, wygodne, świeża pościel. Śniadanie wspaniałe - domowe wypieki i sałatki i prawdziwa jajecznica. Obsługa od recepcji począwszy życzliwa i profesjonalna. Ale szczególne podziękowania dla pana ochroniarza Mariusza ( dzięki niemu można było poznać całą historię hotelu od wieki wieków) Szacun. I do zobaczenia

• Data pobytu: grudniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, EwaLeszek

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz oceny, które są dla nas bardzo cenne. Jest nam ogromnie miło, że byli Państwo zadowoleni z pobytu. Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe słowa dotyczące obsługi. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo po raz kolejny, a my dołożymy wszelkich starań, aby pobyt równie udany. Zapraszamy do rezerwacji. Personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 5 listopada 2017

Blisko wszedzie - Dworzec Gl., Rynek, Opera, NFM oraz inne warte odwiedzenia miejsca.
Tramwaje i autobusy odchodza we wszystkich mozliwych kierunkach - latwo dojechac w wybrane miejsce. Personel pomocny, pokoje hotelowe odswiezone - jasno i czysto. Polecam!

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, juliankurzawa
Zrecenzowano 28 października 2017

Ja się rozczarowałam. Budynek historyczny ale dawno nie remontowany choć z innych opinii wynika że jest odnawiany ja widziałam jedynie zaniedbane wnętrza. Nocowałam w pokoju 406. Po wejściu do pokoju uderzył w nos nieświeży zapach. Wnętrze ciemne i pamięta chyla lata 80-te. Łazienka malutka i równie.ż bardzo zaniedbana. Dodatkowo stare okna nie tłumią hałasu ulicznego. Przejeżdżające tramwaje budzą od świtu. Śniadanie ok ale do sali trzeba przechodzić przez wewnętrzny dziedziniec więc gdy jest zimno trzeba się ubierać. Nam się śpieszyło i byliśmy chwilę przed 7 na śniadaniu a sala była jeszcze zamknięta i musieliśmy czekać na zewnątrz. Jedyny plus to położenie - blisko na rynek.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam pokoi od strony ulicy.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Anna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Reception Staff, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 30 października 2017

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny oraz opinii, które są dla nas bardzo ważne. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Gdyby Pani zgłosiła w Recepcji swoje uwagi podczas pobytu Obsługa na pewno postarałaby się zmienić pokój. Pozdrawiamy. Personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 25 października 2017

Rezerwacji dokonałam przez system rezerwacyjny Hotelu Polonia. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nie ma pokoju zgodnego z potwierdzeniem. Otrzymałam informację że pokoi w gwarantowanym standardzie już nie ma. Recepcjonistka skierowała mnie do pokoju o bardzo niskim standardzie oraz poinformowała, że rano kierownik hotelu/recepcji ustosunkuje się do tej sytuacji. Po śniadaniu otrzymałam możliwość przeniesienia do właściwego pokoju. Pokój ten (double comfort) był w dobrym standardzie i czysty. Szkoda tylko, ze ogólne podejście obsługi pozostawiło negatywne wrażenie.

Hotelowe śniadanie jest wprawdzie urozmaicone ale wszystkie potrawy, które powinny być na ciepło (jajecznica, parówki) były niestety zimne.

Moja ogólna opinia jest negatywna. Hotel jest 3-gwiazdkowy ale jego standard jest zdecydowanie niższy. Dotyczy to zarówno pokoi, jak i recepcji, klatek schodowych, windy, korytarzy.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Bzdurka_KLM

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz oceny, które są dla nas bardzo ważne. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację związaną z nieodpowiednim standardem pokoju oraz wszelkie niedogodności. Personel Hotelu Polonia.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,4 km
Hotel Piast
Hotel Piast
Nr 16 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 0,7 km
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Nr 8 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 669
w odległości 0,5 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 331
w odległości 4,2 km
Boutique Hotel's Wrocław
Boutique Hotel's Wrocław
Nr 32 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 115
w odległości 1,8 km
Hotel Campanile - Stare Miasto
Hotel Campanile - Stare Miasto
Nr 42 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 224
w odległości 0,5 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 352
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Polonia? Podziel się wrażeniami!

Hotel Polonia — dodatkowe informacje

Adres: ul. Piłsudskiego 66, Wrocław 50-020, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Restauracja Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 40 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 153 zł–215 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Polonia 3*
Liczba pokoi: 107
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel POLONIA *** Hotel „Polonia” położony jest w samym centrum Wrocławia naprzeciw Teatru Muzycznego „Capitol” – 10 minut spacerem do Rynku. W pobliżu hotelu znajdują się najważniejsze wrocławskie instytucje kulturalne, handlowe oraz urzędy. Kontynuuje tradycje wybudowanego w tym miejscu ponad 100 lat temu hotelu „ Cztery Pory Roku” (1911 r.). Zmodernizowany obiekt oferuje Gościom wygodnie urządzone pokoje i renomowaną kuchnię w hotelowej restauracji „Galicja”. Hotel Polonia oferuje 107 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz pokoje rodzinne i studio, w różnych standardach, dostosowanych do potrzeb naszych gości. Hotel posiada własne miejsca postojowe przy ulicy Piłsudskiego a parking zlokalizowany 30 metrów od naszego hotelu. W eleganckiej restauracji „Galicja”, mieszczącej się w budynku obok serwujemy naszym gościom śniadania oraz potrawy kuchni galicyjskiej, polskiej i europejskiej. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Polonia. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Polonia Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?