Europeum Hotel(Wrocław)
84 USD
73 USD
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (81 USD).

110 USD
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
43 USD
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (55 USD).

Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
71 USD
63 USD
Orbitz.com
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (70 USD).

Zrecenzowano 5 listopada 2017

Blisko wszedzie - Dworzec Gl., Rynek, Opera, NFM oraz inne warte odwiedzenia miejsca.
Tramwaje i autobusy odchodza we wszystkich mozliwych kierunkach - latwo dojechac w wybrane miejsce. Personel pomocny, pokoje hotelowe odswiezone - jasno i czysto. Polecam!

• Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, juliankurzawa
Zrecenzowano 28 października 2017

Ja się rozczarowałam. Budynek historyczny ale dawno nie remontowany choć z innych opinii wynika że jest odnawiany ja widziałam jedynie zaniedbane wnętrza. Nocowałam w pokoju 406. Po wejściu do pokoju uderzył w nos nieświeży zapach. Wnętrze ciemne i pamięta chyla lata 80-te. Łazienka malutka i równie.ż bardzo zaniedbana. Dodatkowo stare okna nie tłumią hałasu ulicznego. Przejeżdżające tramwaje budzą od świtu. Śniadanie ok ale do sali trzeba przechodzić przez wewnętrzny dziedziniec więc gdy jest zimno trzeba się ubierać. Nam się śpieszyło i byliśmy chwilę przed 7 na śniadaniu a sala była jeszcze zamknięta i musieliśmy czekać na zewnątrz. Jedyny plus to położenie - blisko na rynek.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam pokoi od strony ulicy.
Dziękujemy, Anna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Reception Staff, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 30 października 2017

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny oraz opinii, które są dla nas bardzo ważne. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Gdyby Pani zgłosiła w Recepcji swoje uwagi podczas pobytu Obsługa na pewno postarałaby się zmienić pokój. Pozdrawiamy. Personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 25 października 2017

Rezerwacji dokonałam przez system rezerwacyjny Hotelu Polonia. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nie ma pokoju zgodnego z potwierdzeniem. Otrzymałam informację że pokoi w gwarantowanym standardzie już nie ma. Recepcjonistka skierowała mnie do pokoju o bardzo niskim standardzie oraz poinformowała, że rano kierownik hotelu/recepcji ustosunkuje się do tej sytuacji. Po śniadaniu otrzymałam możliwość przeniesienia do właściwego pokoju. Pokój ten (double comfort) był w dobrym standardzie i czysty. Szkoda tylko, ze ogólne podejście obsługi pozostawiło negatywne wrażenie.

Hotelowe śniadanie jest wprawdzie urozmaicone ale wszystkie potrawy, które powinny być na ciepło (jajecznica, parówki) były niestety zimne.

Moja ogólna opinia jest negatywna. Hotel jest 3-gwiazdkowy ale jego standard jest zdecydowanie niższy. Dotyczy to zarówno pokoi, jak i recepcji, klatek schodowych, windy, korytarzy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Bzdurka_KLM

Szanowna Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz oceny, które są dla nas bardzo ważne. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację związaną z nieodpowiednim standardem pokoju oraz wszelkie niedogodności. Personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 10 października 2017

Hotel Polonia to miejsce, z którego warto skorzystać kiedy zależy nam na dobrej lokalizacji, czystych pokojach, dobrym jedzeniu i niskiej cenie. Od mojego poprzedniego pobytu trochę się zmieniło. Hotel zainwestował w remont recepcji, która wygląda teraz o wiele atrakcyjniej i robi dobre pierwsze wrażenie. Jakość obsługi jednak po zmianach się nie zmieniła i... nadal jest bardzo profesjonalnie, miło, z uśmiechem i zawsze do usług gościa. Miła obsługa sprawia, że w hotelu czujemy się jak w domu. Obsługa sprzątająca pokoje jest bardzo dokładna i dobrze wyszkolona, pokoje są czyste, przewietrzone i pięknie przygotowane. Posiłki serwowane przez restaurację Galicja są pyszne, syte, zawsze świeże i godne polecenia (jedyny minus to za późne wyjmowanie masła na śniadanie, przez co ciężko rozsmarować je na kromce, ale jest to jedyny i to drobny minus). Dobrym posunięciem hotelu było zbudowanie zadaszenia na wewnętrznym podwórku, które musimy przejść by dotrzeć do restauracji. Teraz możemy uniknąć niepogody idąc na śniadanie/obiad, a latem zjeść na świeżym powietrzu unikając słońca. Doskonała lokalizacja, bliskość do przystanków komunikacji miejskiej i dworców PKP oraz PKS, sprawia, że możemy bardzo wygodnie podróżować. Wystarczy wyjść z hotelu i przejść kilkanaście kroków by dojść do tramwaju czy autobusu, troszkę dalej mamy do dworców, jednak jest to bardzo krótki spacerek. Za tak niską cenę dostajemy naprawdę wiele plusów, które niwelują wszelkie niedogodności (jak twarde masło ;) to naprawdę jedyny minus ;) ). Zatem jeśli szukasz niedrogiego noclegu w przyjemnej atmosferze, z dobrym jedzeniem, z doskonałym punktem startowym do zwiedzania Wrocławia - polecam! Mam za sobą już wiele pobytów w tym hotelu i nigdy się nie zawiodłam, a Wrocław opuszczałam zadowolona, wypoczęta i z uśmiechem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Kiedy szukamy ciszy i spokoju warto poprosić o pokój w głębi korytarza, z dala od windy i klatki schodowej.
1  Dziękujemy, Tatiana W
Zrecenzowano 12 września 2017

Hotel nie należy do nowych, lecz jest bardzo komfortowy. Widać, że stopniowo odnawiany. Lokalizacja jest wspaniała. Niedaleko dworca PKP, przystanku tramwajowego, kilka minut spacerem na stary rynek, czy do Sky Tower. Pokój oraz łazienka były przestronne oraz czyste. W łazience dostępna suszarka do włosów. Okna pokoju wychodziły na wewnętrzny dziedziniec więc było cicho(nie słychać ruchu ulicznego). Przy kolejnej wizycie we Wrocławiu na pewno skorzystamy z usług tego obiektu ponownie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na wewnętrzny dziedziniec wydają się być cichsze.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Qbawe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 16 września 2017

Szanowny gościu, dziękujemy za pozostawione ocenę i opinię. Było nam bardzo miło gościć Pana/Pani w naszym obiekcie. Zachęcamy do kolejnych rezerwacji. Dołożymy wszelkich starań by kolejny Pana pobyt był udany. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.