150 USD
86 USD
Booking.com
  • Śniadanie w cenie
Europeum Hotel(Wrocław)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
84 USD
73 USD
  • Restauracja
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
54 USD
44 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (50 USD).

90 USD
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
44 USD
43 USD
Agoda.com
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (55 USD).

54 USD
45 USD
Priceline
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
71 USD
68 USD
Zrecenzowano 6 września 2017

Czysto...schludnie i spokojnie, acz zawiewało z lekka PRLem ;-) Może pokój był jeszcze przed remontem. Śniadania słabe.Personel bardzo przyjazny i pomocny. Dobra lokalizacja to zdecydowany atut tego miejsca.

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Szanowna Pani Anno, dziękujemy za pozostawione ocenę i opinię, które są dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że oferta śniadaniowa oraz lokalizacja hotelu spełniły Pani oczekiwania. Jest nam bardzo miło że doceniła Pani w swojej ocenie pracę personelu i mamy nadzieję że odwiedzi nas Pani ponownie. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności . Zachęcamy do kolejnych rezerwacji. Dołożymy wszelkich starań by kolejny Pani pobyt był udany. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 1 września 2017

Pierwszy pokój jaki nam przydzielono był nie do opisania TRAGEDIA !!! BRUD, SMRÓD I KURZ. Stwierdziliśmy, że jest to wręcz szkodliwe dla zdrowia - szczególnie dla naszych dzieci. Nawet pościel była obrzydliwie brudna. Na wykładzinie ślady po wymiocinach. Kiedy chcieliśmy zrezygnować zaproponowano nam 2 pokój, jak twierdzono po remoncie. Jest to niedopuszczalne, aby komukolwiek przydzielić pokój tak brudny!!! NIGDY WIĘCEJ !!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM OBIEKTEM.

3  Dziękujemy, 123Obiektywny
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Jesli chodzi o czesc gastronomiczną , nie były w pełni sprawne ekspresy do kawy. na tak duzą ilosc gosci nie ogarniały. Moze czas pomyślec o wymianie ? Co do pokoi widac ze cały czas trwa odnawianie i tutaj wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak przydałaby sie odpowiednia wentylacja. trochę duszno w pokojach... moze klmatyzator ?i

Dziękujemy, dariuszk102
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2017

Szanowny Panie, dziękujemy za pozostawione ocenę i opinię, które są dla nas bardzo ważne, ponieważ pozwalają spojrzeć z punktu widzenia Gościa. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z Pana pobytem. Pana uwagi dotyczące śniadań zostały przekierowane do odpowiedniego działu. Hotel jest w trakcie modernizacji, aby podnieść jakość świadczonych usług. Chcielibyśmy poinformować, że recepcja dysponuje wentylatorami wypożyczanymi na prośbę gościa. Zachęcamy do kolejnych rezerwacji. Dołożymy wszelkich starań by kolejny Pana pobyt był udany. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Bardzo przyjemny hotel w ścisłym centrum Wrocławia. Oddalony ok. 10 min. pieszo od dworca i ok. 15 min. na starówkę. Świetna i bardzo pomocna obsługa oraz bardzo dobre jedzenie. Serdecznie polecam!!!!

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Kate_43535
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowna Pani, pragniemy Pani podziękować za zaufanie i wysoką opinię o hotelu Polonia. Ocena jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pozwala spojrzeć z punktu widzenia Gościa. Pragniemy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt Pani był udany i przebiegał w miłej atmosferze. Zapraszamy serdecznie. Z wyrazami szacunku, personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Miło, chociaż jak na 3-gwiazdkowy hotel, można by spodziewać się czegoś więcej, np. czajnika elektrycznego i herbaty w pokoju oraz bardziej zróżnicowanych śniadań.
Lokalizacja świetna, pokój ładnie urządzony, obsługa życzliwa.

Dziękujemy, alijennn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

Szanowny Goście, dziękujemy za pozostawienie oceny oraz komentarza, które są dla nas bardzo cenne. Cieszymy się, że lokalizacja hotelu, wystrój pokoju oraz obsługa personelu spełniły Państwa oczekiwania. Przepraszamy za niedogodności podczas zakwaterowania, w tym uwagi dotyczące śniadania. Prosimy o zgłaszanie próśb na recepcji, ponieważ jest możliwość wypożyczenia tam czajnika do pokoju. Chcielibyśmy również zachęcić do ponownych rezerwacji w naszym hotelu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt mogli Państwo zaliczyć do w pełni udanych. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.