Europeum Hotel(Wrocław)
91 USD
74 USD
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (82 USD).

91 USD
Scandic Wroclaw(Wrocław)
74 USD
69 USD
  • Restauracja
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
56 USD
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
43 USD
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

122 USD
85 USD
ibis Styles
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 4 lipca 2017

Dziękujemy za rodzinną atmosferę, życzliwość i wyjątkową uprzejmość pracowników Hotelu. Pyszne śniadania zasługują na pochwałę. Nareszcie domowa jajecznica, sałatki i duży wybór dodatków. Bardzo uprzejmy personel w restauracji, który profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Gratulujemy takiego personelu. Bardzo odpowiadał nam wystrój hotelu -ogólnie. Na pewno polecimy go znajomym.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, henryk1948
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 6 lipca 2017

Szanowny Panie Henryku, dziękujemy za tak miły komentarz oraz bardzo wysoką ocenę. Cieszymy się, że śniadania oraz wystrój hotelu spełnił Pana oczekiwania. Jest nam również bardzo miło, że wyróżnił Pan obsługę personelu. Zachęcamy do kolejnych rezerwacji. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by kolejny pobyt mógł Pan zaliczyć do równie udanych. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 26 czerwca 2017

Hotel rzeczywiście stary,ale czysty i z przyjazną obsługą,super położony i z bardzo pysznymi śniadaniami,a cena raczej konkurencyjna.Byłam nastawiona na oglądanie Wrocławia,a nie siedzenie w pokoju,wiec gdybym miała powtórzyć taki pobyt,też wybrałabym hotel Polonia.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, edycha
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Recepcja, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2017

Szanowna Pani, dziękujemy za wysoką opinię i pozostawienie komentarza, co jest dla nas bardzo cenne. Cieszymy się, że czystość pokoju, śniadania oraz lokalizacja hotelu spełniły Pani oczekiwania. Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani również obsługę personelu. Przepraszamy za niedogodności podczas zakwaterowania. Jak najbardziej zapraszamy do kolejnych rezerwacji, dołożymy wszelkich starań, by kolejny pobyt mogła Pani zaliczyć do w pełni udanych. Pozdrawiamy - personel Hotelu Polonia.

Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Przemiła obsługa.Czysta pościel, chociaż poduszki i kołdry dość leciwe. Smaczne śniadania, duży wybór potraw (przydałoby się jeszcze pieczywo ziarniste i bułeczki). Restauracja serwuje przepyszne dania, jadłam kaczkę i cielęcinę. Jak na te warunki dość tani. Rewelacyjna lokalizacja, sporo przystanków komunikacji miejskiej i dworzec głowny w pobliżu. Pokój od podwórka cichy, można wypocząć. Na pewno wrócę.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, hanulka2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, reception, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2017

Szanowna Pani Hanno, pragniemy bardzo podziękować za pozostawienie opinii oraz wysokiej oceny dotyczących pobytu w Hotelu Polonia, które są dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że posiłki serwowane w restauracji Galicja, lokalizacja oraz jakość świadczonych usług spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy bardzo za miłe słowa dotyczące obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia Hotelu ponownie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt był równie udany i przebiegał miłej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji.
Z wyrazami szacunku,
Personel Hotelu Polonia

Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Hotel "Polonia" znajduje się kilka minut piechotą od Dworca Głównego i 10-15 minut od Rynku. Oznacza to, że jego lokalizacja jest świetna. Pokoje hotelowe (w moim przypadku pokój dwuosobowy) są raczej przestronne. Łóżka są wygodne. Wyposażenie (biurko, krzesła-fotele, szafa i szafki, lustra, oświetlenie, telewizor...) funkcjonalne. Pokoje czyste. Przyjemna kolorystyka. Miła obsługa. Smaczne, urozmaicone śniadania w hotelowej restauracji. Okna mojego pokoju wychodziły na podwórze, więc było cicho. Dla gości jest w pokoju woda mineralna oraz szklanki, a w łazience ręczniki, mydełka i szampony. Moim zdaniem w pokoju przydałby się czajnik elektryczny. W łazience natomiast przydałaby się wymiana brodzika i kabiny prysznicowej (w hotelu aktualnie trwa remont, więc pewnie sukcesywnie będą remontowane kolejne pokoje). Ogólnie byłam bardzo zadowolona i szczerze polecam ten hotel.

• Data pobytu: maj 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, joawa2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik ds. PR, Hotel PoloniaOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Szanowna Pani,
bardzo dziękujemy za skorzystanie z usług Hotelu Polonia i pozostawiony komentarz oraz chęć polecania naszego hotelu. Serdecznie zapraszamy przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.

Zrecenzowano 2 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje duże czyste przyjemne. Jest wszystko co potrzebne. Bardzo smaczne śniadanie i duży wybór. Obsługa bardzo miła pomocna. Byliśmy bardzo zadowoleni. Jedyny mały minusik to brak parkingu hotelowego.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka G

Szanowni Państwo, dziękujemy za pozostawiony komentarz z pozytywną opinią na temat naszych usług. Odnośnie parkingu informuję uprzejmie, że przed hotelem dla naszych Gości mamy wyznaczoną kopertę, a sam parking znajduje się po drugiej stronie ulicy.
Zapraszamy ponownie.