“Fajny hotel! :)”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
5 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Fajny hotel! :)”
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2016

Hotel wart uwagi. Na największy plus zasługuje lokalizacja - samo centrum miasta, piekne widoki i barka tuż obok - wszystko to robi fajny klimat i dobre wrażenie. Ogólnie czysto i ładnie. Obsługa uprzejma, usmiechnięta oraz służąca pomocą. Wszystko byłoby super, gdyby nie cena (zwłaszcza pokoi jednoosobowych), która powala, zwłaszcza jeśli chodzi o studencką kieszeń......

• Pobyt: maju 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Ewaaaaaaa
Napisz recenzję

167 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
Pruszcz Gdański, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016

Byliśmy po stronie hostelu czy też schroniska młodzieżowego i niestety zawiedliśmy się. Przez lenistwo i niechlujstwo pana z recepcji nie dostaliśmy pościeli, zasady jej przydzielania były dość niejasne. Pokój był nieprzygotowany do przyjęcia gości- było brudno i od czasu do czasu napotykałam jakieś pozostałości po poprzednich gościach jak np. zużyta chusteczka higieniczna.
Moja grupa dzieliła pokój z innym, obcym turystą: niestety musieliśmy dzielić z nim również klucz, bo recepcja posiadała tylko 1 na pokój (6-osobowy)

Plusy: łazienka w dobrym stanie i recepcjonista z pierwszej zmiany bardzo idący na rękę i niezwykle pomocny.

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, pipima2016
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016

Nie polecam zdecydowanie Hotelu Tumskiego na przyjęcia typu wesele! Jedzenie jest rozciapciane, ciasta suche i bez smaku, owoce były zepsute. Ilości śladowe jedzenia a płaci się jakby miało być mnóstwo jedzenia. Warto sprawdzić gramaturę, choć oni sami nie wywiązują się z tego. Mnie nawet nikt nie przeprosił. Tego dnia nie da się już cofnąć i wyboru,ale mam nadzieję, że moja historia pozwoli innym parom uniknąć wielkiego rozczarowania i płaczu :(

• Pobyt: lipcu 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, pola591
Piaseczno, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 22
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
Zrecenzowano: 6 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel Tumski, położony jest w samym centrum miasta. Jeżeli zaparkujecie auto na wewnętrznym strzeżonym parkingu,to do miasta możecie spokojnie udać się piechotą.
Obsługa hotelu pozostawiła na mnie super pozytywne wrażenie. Nie dosyć, że jak na taką lokalizację zapłaciłem naprawdę niewiele, to jeszcze po przyjeździe zaoferowano mi w recepcji ogromny apartament w tej samej cenie. Na moje pytanie-dlaczego? usłyszałem odpowiedź-czemu nie, akurat mamy wolny. W większym będzie się panu lepiej mieszkać.

Pobyt: wrześniu 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, lord_wiader
Sydney, Australia
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 3 lipca 2016

Jestesmy polakami zyjacymi od lat w Sydney, uwielbiamy podrozowac. Spedzilismy jedna noc na poczatku czerwca w hotelu " Tumskim". Na szczescie to byla tylko jedna noc. Przez caly czas pobytu bylo bardzo glosno w hotelu i na zewnatrz. Praktycznie nie moglismy spac. Pijani ludzie krzyczeli na zewnatrz, disco muzyka w hotelu grala na wysokich obrotach do 12 tej godziny. Wnetrze hotelu jak i wystroj, smutne i zuzyte. Bardzo czysto ale ogolnie hotel robi bardzo przygnebiajace wrazenie. Recepcjonistka tylko jedna!?! Mlodziutka i niedoswiadczona. Jedyna pozytywna uwaga, bardzo dobra restauracja z bardzo mila, doswiadczona obsluga.

• Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, alinab706
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 2.3 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 282
w odległości 1.8 km
Hotel Piast
Hotel Piast
Nr 15 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 303
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 861
w odległości 1.9 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 486
w odległości 1.1 km
Hotel Dikul Centrum
Hotel Dikul Centrum
Nr 20 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 176
w odległości 0.8 km
Hotel Lothus
Hotel Lothus
Nr 38 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 173
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Tumski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Tumski — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Tumski
Adres: ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław 50-266, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 42 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Rozpiętość cen (za noc): 175 zł–368 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Tumski 3*
Liczba pokoi: 57
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Jest taki hotel we Wrocławiu, w którym spełniają się wszystkie marzenia. To tu zatrzymasz się na romantyczny weekend, zorganizujesz profesjonalną konferencję lub bajeczne przyjęcie okolicznościowe bez zmartwień związanych z organizacją. Hotel Tumski to jedyny obiekt na terenie Dolnego Śląska, który może pochwalić się tak bliskim położeniem atrakcji turystycznych, jednocześnie nie pozbawiając gości prywatności i spokoju. Bliskie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego jak i centrum gwarantuje świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta i atrakcjami. Wyjątkowa lokalizacja Przez wiele lat działania miejsce zyskało niezwykłą renomę i uznanie wśród odwiedzających gości. Decydując się na organizację spotkania biznesowego możesz mieć pewność, że sala konferencyjna zostanie profesjonalnie przygotowana, a uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych potraw, bazujących na lokalnych i świeżych składnikach, jakie oferuje restauracja. Szukając wyjątkowego miejsca wiele osób coraz częściej szuka wyjątkowej i niezapomnianej scenerii, dzięki której zaślubiny staną się niezapomnianym przeżyciem. Takie właśnie będzie wesele w mieście Wrocław, którego ukoronowaniem będzie obiad w Hotelu Tumskim. Dla fanów marynistycznych klimatów otwarta jest również Barka Tumska, która jest całoroczną restauracją na wodzie oferującą zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjedź i zwiedź Wrocław na wyciągnięcie ręki. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Tumski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Tumski Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?