“Urocze miejsce w sercu Wrocławia”
Hotel Tumski — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Tumski
Miejsce nr 41 wśród 73 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 6 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel Tumski, położony jest w samym centrum miasta. Jeżeli zaparkujecie auto na wewnętrznym strzeżonym parkingu,to do miasta możecie spokojnie udać się piechotą.
Obsługa hotelu pozostawiła na mnie super pozytywne wrażenie. Nie dosyć, że jak na taką lokalizację zapłaciłem naprawdę niewiele, to jeszcze po przyjeździe zaoferowano mi w recepcji ogromny apartament w tej samej cenie. Na moje pytanie-dlaczego? usłyszałem odpowiedź-czemu nie, akurat mamy wolny. W większym będzie się panu lepiej mieszkać.

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, lord_wiader
Napisz recenzję
Hotel Tumski — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 lipca 2016

Jestesmy polakami zyjacymi od lat w Sydney, uwielbiamy podrozowac. Spedzilismy jedna noc na poczatku czerwca w hotelu " Tumskim". Na szczescie to byla tylko jedna noc. Przez caly czas pobytu bylo bardzo glosno w hotelu i na zewnatrz. Praktycznie nie moglismy spac. Pijani ludzie krzyczeli na zewnatrz, disco muzyka w hotelu grala na wysokich obrotach do 12 tej godziny. Wnetrze hotelu jak i wystroj, smutne i zuzyte. Bardzo czysto ale ogolnie hotel robi bardzo przygnebiajace wrazenie. Recepcjonistka tylko jedna!?! Mlodziutka i niedoswiadczona. Jedyna pozytywna uwaga, bardzo dobra restauracja z bardzo mila, doswiadczona obsluga.

• Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, alinab706
Zrecenzowano 1 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu przebywaliśmy podczas jarmarku adwentowego. Przede wszystkim hotel jest super położony, na wyspie, a przy nim barka tumska. Na rynek dość blisko, spacerkiem paręnaście minut. Jedzenie dość dobre, a pokoje standardowe i czyste. Polecam dla osób, którym zależy, by zatrzymać się w centrum Wrocławia za przyzwoitą cenę.

Data pobytu: grudniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Adriana R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Junior Media Manager, Hotel TumskiOdpowiedź udzielona 6 lipca 2016

Droga Adriano!

Bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu i miło nam, że pobyt w nim zaliczają Państwo do udanych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście przebywali w jak najlepszych warunkach. Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszego hotelu, a przy najbliższej wizycie we Wrocławiu zapraszamy z powrotem.

Pozdrawiam,

Joanna Twardowska

Zrecenzowano 19 maja 2016

Jedynym atutem hotelu jest lokalizacja na Starym Mieście, widać ,że czas świetności hotel ma już za sobą, wyposażenie jest zniszczone. Największy minus za niewygodne łóżka i niezwykle wąskie kołdry. Posiłki w restauracji smaczne, ale ceny co najmniej ****.
Sniadania dość dobre, duży plus za pyszne wędliny, nie "sztuczne". Mieszkaliśmy na 3 piętrze, irytująca była zepsuta winda, przez 2 z 3 dni pobytu. Ogólnie hotel przeciętny, irytująca czasem jest obsługa, na podanie menu pierwszego dnia i czekałam 15min.,na złożenie zamówienia kolejne 20, ale następnego dnia już było OK.

• Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, RenataXL
Zrecenzowano 17 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel lata świetności ma już za sobą, przydałby się remont. Łóżko podwójne dość wąskie i niezbyt wygodne. Dostaliśmy pokój na 4 piętrze, a winda zepsuta. Dla starszych osób może to być problem, bo to wysokie piętra. Łazienka ok, czysto, suszarka działała.
Duży plus za położenie hotelu i za smaczne śniadanie.

Data pobytu: maju 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Joanna C
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 1.8 km
Hotel Europejski
Hotel Europejski
Nr 25 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 376
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 872
w odległości 0.9 km
Hotel Patio
Hotel Patio
Nr 26 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 257
w odległości 1.1 km
Hotel Dikul Centrum
Hotel Dikul Centrum
Nr 20 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 182
w odległości 1.8 km
Hotel Piast
Hotel Piast
Nr 16 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 311
w odległości 1.3 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 3 z 73 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 424
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Tumski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Tumski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław 50-266, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 41 wśród 73 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 165 zł–345 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Tumski 3*
Liczba pokoi: 57
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Jest taki hotel we Wrocławiu, w którym spełniają się wszystkie marzenia. To tu zatrzymasz się na romantyczny weekend, zorganizujesz profesjonalną konferencję lub bajeczne przyjęcie okolicznościowe bez zmartwień związanych z organizacją. Hotel Tumski to jedyny obiekt na terenie Dolnego Śląska, który może pochwalić się tak bliskim położeniem atrakcji turystycznych, jednocześnie nie pozbawiając gości prywatności i spokoju. Bliskie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego jak i centrum gwarantuje świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta i atrakcjami. Wyjątkowa lokalizacja Przez wiele lat działania miejsce zyskało niezwykłą renomę i uznanie wśród odwiedzających gości. Decydując się na organizację spotkania biznesowego możesz mieć pewność, że sala konferencyjna zostanie profesjonalnie przygotowana, a uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych potraw, bazujących na lokalnych i świeżych składnikach, jakie oferuje restauracja. Szukając wyjątkowego miejsca wiele osób coraz częściej szuka wyjątkowej i niezapomnianej scenerii, dzięki której zaślubiny staną się niezapomnianym przeżyciem. Takie właśnie będzie wesele w mieście Wrocław, którego ukoronowaniem będzie obiad w Hotelu Tumskim. Dla fanów marynistycznych klimatów otwarta jest również Barka Tumska, która jest całoroczną restauracją na wodzie oferującą zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjedź i zwiedź Wrocław na wyciągnięcie ręki. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Tumski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Tumski Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?