“Najlepsza miejscówka we Wrocławiu :)”
Hotel Tumski — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Tumski
Miejsce nr 42 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Najlepsza miejscówka we Wrocławiu :)”
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2016

Rewelacyjne położenie hotelu, sympatyczny personel, wygodne pokoje.
Wszystko czego pragniemy :) Polecam serdecznie. Wspaniały hotel na rodzinny wyjazd, zwierzęta są mile widziane. Wrócę tutaj - to pewne :)

Wskazówka dotycząca pokojów: wspaniały widok = pokoje z widokiem na rzekę
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Dorota K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Junior Media Manager , Hotel Tumski, 21 kwietnia 2016
Droga Doroto,
bardzo dziękujemy za miłe słowa i czas poświęcony na wystawienie opinii. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu był tak udany! Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz.

Pozdrawiam,
Joanna Twardowska
Napisz recenzję

167 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 98
19 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 15
Zrecenzowano: 30 stycznia 2016

Mój ulubiony hotel we Wrocławiu. Obłędna lokalizacja (na wyspie), blisko do centrum, czyste pokoje i świetna obsługa. Niestety pokoje nie posiadają klimatyzacji, ale można otwierać okna co ratuje w upały.

• Pobyt: lipcu 2015, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Emilia D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Public Relations Manager, Hotel Tumski, 8 lutego 2016
Droga Emilio,

bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz i czas poświęcony na wystawienie opinii. Bardzo nas cieszy zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas odwiedzisz :)

Pozdrawiam,
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 60
23 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 19 stycznia 2016

Bardzo dobra współpraca przy organizacji konferencji/spotkań. Bardzo sobie chwalę wieloletnią współpracę z hotelem, a w szczególności z działem rezerwacji. Tak miłej a jednocześnie kompetentnej obsługi w dziedzinie organizacji wydarzeń nie spotkałem w żadnym innym wrocławskim hotelu (w którym oczywiście coś organizowałem). Bardzo elastyczne podejście, duża troska o klienta.

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Jakub S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Social Media Ninja, Hotel Tumski, 25 stycznia 2016
Drogi Panie Jakubie S,

Jest nam niezmiernie miło że otrzymaliśmy od Pana tak miłą opinię.
Cieszy nas fakt, że docenia Pan nasze podejście do klienta i profesjonalizm.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zorganizować wspólnie z Panem jeszcze nie jedną konferencję.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Anna Bienias
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 9
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 31 grudnia 2015

Jedzenie i jego prezentacja była pierwszej klasy - duży wybór na śniadanie z formie bufetu. Pokoje czyste i schludne, ze standardowym wyposażeniem. Wspaniała lokalizacja na Ostrowiu Tumskim, z którego rozciąga się piękny widok na rzekę z restauracji.

• Pobyt: maju 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Wiesław S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Junior Media Manager, Hotel Tumski, 1 stycznia 2016
Szanowny Wiesławie,

bardzo dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie opinii. Bardzo cieszymy się, że spodobała Ci się lokalizacja, jak i widok z okna. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz odwiedzisz nasz hotel i Wrocław.

Z wyrazami szacunku,
Wroclaw, Poland
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 16 grudnia 2015

Duzy pokój 3-osobowy w narożniku z widokiem na Odrę, Lokalizacja na wyspie blisko centrum dla mnie super. Standard w porządku bez klimatyzacji, można otworzyć okno - na plus. Śniadanie i jedzenie w Karczmie Młyńskiej bardzo dobre. Polecam.

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, Mmartynika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Junior PR Menager, Hotel Tumski, 18 grudnia 2015
Droga Pani Mmartyniko,

Jest nam niezmiernie miło że otrzymaliśmy od Pani tak miłą opinię.
Cieszy nas fakt że doceniła Pani takie kwestie jak nasze śniadania i lokalizacja.
Mamy nadzieję że będziemy mieć okazję gościć Panią w przyszłości.

Pozdrawiamy,
Lidia Zawistowska
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 2.3 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 282
w odległości 1.8 km
Hotel Piast
Hotel Piast
Nr 15 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 303
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 861
w odległości 1.9 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 486
w odległości 1.1 km
Hotel Dikul Centrum
Hotel Dikul Centrum
Nr 20 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 176
w odległości 0.8 km
Hotel Lothus
Hotel Lothus
Nr 38 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 173
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Tumski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Tumski — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Tumski
Adres: ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław 50-266, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 42 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Rozpiętość cen (za noc): 175 zł–368 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Tumski 3*
Liczba pokoi: 57
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Jest taki hotel we Wrocławiu, w którym spełniają się wszystkie marzenia. To tu zatrzymasz się na romantyczny weekend, zorganizujesz profesjonalną konferencję lub bajeczne przyjęcie okolicznościowe bez zmartwień związanych z organizacją. Hotel Tumski to jedyny obiekt na terenie Dolnego Śląska, który może pochwalić się tak bliskim położeniem atrakcji turystycznych, jednocześnie nie pozbawiając gości prywatności i spokoju. Bliskie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego jak i centrum gwarantuje świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta i atrakcjami. Wyjątkowa lokalizacja Przez wiele lat działania miejsce zyskało niezwykłą renomę i uznanie wśród odwiedzających gości. Decydując się na organizację spotkania biznesowego możesz mieć pewność, że sala konferencyjna zostanie profesjonalnie przygotowana, a uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych potraw, bazujących na lokalnych i świeżych składnikach, jakie oferuje restauracja. Szukając wyjątkowego miejsca wiele osób coraz częściej szuka wyjątkowej i niezapomnianej scenerii, dzięki której zaślubiny staną się niezapomnianym przeżyciem. Takie właśnie będzie wesele w mieście Wrocław, którego ukoronowaniem będzie obiad w Hotelu Tumskim. Dla fanów marynistycznych klimatów otwarta jest również Barka Tumska, która jest całoroczną restauracją na wodzie oferującą zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjedź i zwiedź Wrocław na wyciągnięcie ręki. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Tumski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Tumski Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?