“Hotel Tumski OK”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel Tumski
Miejsce nr 43 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Duzy pokój 3-osobowy w narożniku z widokiem na Odrę, Lokalizacja na wyspie blisko centrum dla mnie super. Standard w porządku bez klimatyzacji, można otworzyć okno - na plus. Śniadanie i jedzenie w Karczmie Młyńskiej bardzo dobre. Polecam.

• Data pobytu: grudniu 2015, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Mmartynika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Junior PR Menager, Hotel TumskiOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2015

Droga Pani Mmartyniko,

Jest nam niezmiernie miło że otrzymaliśmy od Pani tak miłą opinię.
Cieszy nas fakt że doceniła Pani takie kwestie jak nasze śniadania i lokalizacja.
Mamy nadzieję że będziemy mieć okazję gościć Panią w przyszłości.

Pozdrawiamy,
Lidia Zawistowska

Zrecenzowano 14 grudnia 2015

Polecam, bardzo dobre położenie blisko centrum i całego starego miasta i Ostrowia Tumskiego ), miła obsługa, niska cena ("skorzystam z oferty dnia - czy coś takiego), przytulny pokój z pełnym wyposażeniem TV internet mapa gratis, ładny

• Data pobytu: grudniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, joko0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Social Media Ninja, Hotel TumskiOdpowiedź udzielona 16 grudnia 2015

Dzień dobry! :)
Dziękujemy za Twoją recenzję. Bardzo cieszymy się, że pobyt u nas był udany. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie.
Pozdrawiamy,
Hotel Tumski

Zrecenzowano 4 grudnia 2015

Korzystałem z dwóch opcji: hotelu i hostelu. Hotel w porządku, czysto pokoje ok, spanie wygodne. Hostel bardzo dobry i tani. Niestety głośno tak samo w hotelu za niezłe pieniądze i w hostelu za nieduże. Odgłosy ulicy bardzo uciążliwe w czym zasługa barki - restauracji należącej do hotelu jak i z drugiej strony pustostanu przy uliczce zagospodarowanego w nocy przez meneli. Mimo wszystko polecam.

• Data pobytu: lipcu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 144maciejm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Lidia Zawistowska, Hotel TumskiOdpowiedź udzielona 9 grudnia 2015

Szanowny Panie,

dziękujemy bardzo za poświęcony czas na napisanie opinii na temat Hotelu Tumskiego.

Z wyrazami szacunku,
Lidia Zawistowska

Zrecenzowano 6 października 2015

Byłam w tym hotelu kilka razy i ... Nic się nie zmienia, mimo uwag. Świetna lokalizacja, choć głośno, ale hotel bezwzględnie wymaga remontu. Tynk sypie się ze ścian, w pokojach brudno koło łóżka. Łazienka raczej standard lat 90-tych. A kuchnia ... szkoda gadać!!! Zamiast grillowanego kurczaka dostałam usmażonego w starym i śmierdzącym oleju. Śniadanie ujdzie w tłoku - bez szału. Generalnie nie polecam!!!!

bbebezwzględnie

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Ola M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupa L, Kierownik, Hotel TumskiOdpowiedź udzielona 12 listopada 2015

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za zamieszczenie opinii oraz podzielenie się Pani spostrzeżeniami na temat Hotelu Tumskiego. Jednak przykro nam z faktu że nie była Pani zadowolona z pobytu.
Jeżeli standard pokoju Pani nie odpowiadał, warto zgłaszać takie sugestie na recepcji. Zapewniam że zawsze dokładamy wszelkich starań, i w miarę dostępności staramy się zmienić pokój na taki, który spełnia oczekiwania Gości. Ponadto chciałbym Panią zapewnić że nasz kuchnia zarówno na Barce Tumskiej jak i w Karczmie młyńskiej uległa znacznie modyfikacji, tak aby spełniać oczekiwania kulinarne naszych gości. Mimo wszystko mamy nadzieję że będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie w Hotelu Tumskim. Pozdrawiam Serdecznie,
Maciej Patoka, Recepcja

Zrecenzowano 4 października 2015

Pokoje małe, brak klimatyzacji, po otwarciu okien hałas do północy, po zamknięciu duszno. Drogi parking - 37zl za noc, drogie śniadania - 40zł od osoby, reszta ok. Blisko do rynku, hotel dla pasjonatów. Wypocząć w podróży biznesowej ciężko

Data pobytu: październiku 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Islanderzone

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na napisane opinii. Przykro nam z powodu dyskomfortu związanego z hałasem. Niestety, na niektóre kwestie takie jak bliskość popularnego miejsca spotkań młodych ludzi nie mamy wpływu. Jeżeli chodzi o kwestię cen śniadań oraz parkingu, zapewniam Pana, że są to ceny konkurencyjne z innymi obiektami w tej kategorii.
Ponadto chciałbym Pana zapewnić, że nasz Hotel cieszy się popularnością zarówno wśród gości prywatnych, jak i tych podróżujących służbowo. Cieszy nas fakt, że mimo tych niedogodności, podkreślił Pan także pozytywne cechy, takie jak nasza lokalizacja. Pozdrawiamy Serdecznie,
Maciej Patoka- Recepcja

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 1,1 km
Hotel Campanile - Stare Miasto
Hotel Campanile - Stare Miasto
Nr 42 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 226
w odległości 4,2 km
Boutique Hotel's Wrocław
Boutique Hotel's Wrocław
Nr 32 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 115
w odległości 0,8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 9 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 926
w odległości 2,5 km
Campanile Wroclaw Centrum
Campanile Wroclaw Centrum
Nr 37 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 248
w odległości 2,2 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 1,9 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 12 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 521
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Tumski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Tumski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław 50-266, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 43 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 133 zł–310 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Tumski 3*
Liczba pokoi: 57
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Jest taki hotel we Wrocławiu, w którym spełniają się wszystkie marzenia. To tu zatrzymasz się na romantyczny weekend, zorganizujesz profesjonalną konferencję lub bajeczne przyjęcie okolicznościowe bez zmartwień związanych z organizacją. Hotel Tumski to jedyny obiekt na terenie Dolnego Śląska, który może pochwalić się tak bliskim położeniem atrakcji turystycznych, jednocześnie nie pozbawiając gości prywatności i spokoju. Bliskie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego jak i centrum gwarantuje świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta i atrakcjami. Wyjątkowa lokalizacja Przez wiele lat działania miejsce zyskało niezwykłą renomę i uznanie wśród odwiedzających gości. Decydując się na organizację spotkania biznesowego możesz mieć pewność, że sala konferencyjna zostanie profesjonalnie przygotowana, a uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych potraw, bazujących na lokalnych i świeżych składnikach, jakie oferuje restauracja. Szukając wyjątkowego miejsca wiele osób coraz częściej szuka wyjątkowej i niezapomnianej scenerii, dzięki której zaślubiny staną się niezapomnianym przeżyciem. Takie właśnie będzie wesele w mieście Wrocław, którego ukoronowaniem będzie obiad w Hotelu Tumskim. Dla fanów marynistycznych klimatów otwarta jest również Barka Tumska, która jest całoroczną restauracją na wodzie oferującą zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjedź i zwiedź Wrocław na wyciągnięcie ręki. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Tumski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Tumski Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?