Hotel w super miejscu z dobrą obsługą i pysznymi śniadaniami, ale niestety w pokojach nie można otworzyć okna a klimatyzacja jest stara, głośna i mam wrażenie że leci z niej tylko kurz z zaraskami.
Źle się spi i w Parku budzę sie zawsze z glutem

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 331filipg

Bardzo przyjemna lokalizacja, hotel duży, ciche windy, wygodne łóżka, w pokoju zestaw do kawy i herbaty oraz woda. Widok z okna imponujący. Czuć ze hotel ma już parę lat i niestety można by od 4gwaizdek wymagać chociażby lepszego papieru toaletowego. Jednak co ważne mimo usytuowania tuż przy Rynku nie ma w nim hałasu. Widok z okna na Wyspę Słodową i Uniwersytet jest bardzo bardzo przyjemny. Niestety wanna dla liliputów, ale ciśnienie w prysznicu całkiem w porządku.

Dziękujemy, anna b

Świetnie położony hotel z przepięknym widokiem na Odrę. Obsługa hotelu uprzejma i pomocna. Śniadania z dużym wyborem i całkiem smaczne.
Jedyny mankament jak dla mnie to łózko, który jak dla mnie było zbyt wysokie i zbyt miękkie, ale wiadomo, że każdemu się nie dogodzi:) Pobyt uznajemy za bardzo udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie polecam pokój od strony południowej.
Dziękujemy, egotripone
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel świetnie usytuowany, doskonała recepcja i obsługa. Gdyby dało się lepiej zaciemnić okna - byłoby doskonale. Restauracja na piątkę. Bliskość Wyspy Słodowej (latem) i możliwość spędzenia czasu mad rzeką - bezcenna. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Story zasłaniające okna, niestety, przepuszczają światło
Dziękujemy, Jacek B
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna obsługa w recepcji jak i personelu pomocniczego. Pokój wygodny ze sprawnym wyposażeniem. Łóżko wygodne chociaż brakowało nam "jaśka". Dogodny parking przy hotelu za rozsądną cenę. Pobyt uznajemy za udany i napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Włodzimierz M