Scandic Wroclaw(Wrocław)
Europeum Hotel(Wrocław)
84 USD
73 USD
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (81 USD).

91 USD
54 USD
Hotels.com
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
56 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (50 USD).

85 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (55 USD).

122 USD
70 USD
68 USD
Expedia.com
Zrecenzowano 13 grudnia 2017

Hotel dobrze zlokalizowany, z dużymi możliwościami, niestety brud, brud i jeszcze raz brud w pokoju, nie wspominając o zaschłych, zakurzonych kwiatkach przy łóżku, kabinie do której strach wejść. Obsługa w restauracji przy kolacji nie zainteresowana klientami.

• Data pobytu: grudzień 2017, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, barbar3105
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik recepcji, Hotel EuropejskiOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2018

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.Bardzo nam przykro ze doznała Pani tyle niedogodności. Mogę jedynie poinformować iż planowany jest remont łazienek w pokojach.Serwis sprzątający otrzymał upomnienie za mankamenty . Mam nadzieje że odwiedzi nas Pani ponownie i dostrzeże zmiany które nastąpiły - Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie, w hotelu widać już znak czasu, wykładziny na podłogach poplamione, meble, łazienki do wymiany. Nie wiem w jakich hotelach byli ludzie którzy piszą, że pokoje są duże i przestronne ale przecież to są mini klitki, po wstawieniu łóżeczka dla dziecka nie mieścił się już w pokoju wózek. Na stołówce podczas śniadania non stop brakowało zastawy ( talerze, sztućce, kubki ). Na plus miła obsługa hotelu :), ogólnie jednak nie polecam lub wybierając ten hotel trzeba pamiętać że są to już mocno przechodzone trzy gwiazdki.

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Qba77

Szanowny Gościu
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Przykro nam ze doznali Państwo tyle niedogodności w Hotelu. Mogę jedynie napisać iż planujemy remont pokoi w niedalekiej przyszłości.Przy dokonywaniu rezerwacji można zwrócić się z prośbą o większy zawsze staramy się spełniać życzenia Gości.Mamy nadzieje ze mimo wszystko odwiedzą Nas Państwo jeszcze. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 19 listopada 2017

Plusy
+ dobra lokalizacja , blisko dworca i nowego centrum handlowego
+ miły i zaangażowany personel
+ parking , delikatnie oddalony ale dostępny

Minusy
- problemy z ciepłą wodą (rano)

Widać że najlepsze lata hotel ma już za sobą.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, ach c

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo dziękujemy ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji, jest nam miło. W niedalekiej przyszłości planujemy remont pokoi także mamy nadzieje iż hotel będzie zachęcał do kolejnego pobytu. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 26 października 2017

Hotel w doskonałej lokalizacji, dosłownie kilka kroków od dworca.
Duże, świetnie wyposażone, czyste pokoje.
Obsługa daje z siebie 200% normy! Pomocni, uśmiechnięci, kompetentni.
Śniadania przepyszne, aż trudno było mi opuścić jadalnie. Absolutnie warte swojej ceny.
Chętnie kiedyś powrócę :)

• Data pobytu: październik 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MONIKA K

Szanowny Pani Moniko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo nam miło ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji i za docenienie restauracji. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pani ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 18 października 2017

wcale nie znaczy, że reprezentuje dobry poziom. Wyposażenie hotelu jest już mocno wyeksploatowane, w pokojach brudne wykładziny czy obicia krzeseł lub sof. Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy, z tramwajami, które wprawiają cały budynek w stan nieustającego dudnienia, co powoduje, że noc w tym hotelu jest bardzo krótka. Śniadania na niskim poziomie, z najtańszych produktów i jeszcze z kuriozalnym zakazem Dyrekcji Hotelu, że nie można zabrać do pokoju filiżanki kawy czy herbaty. Niestety nie byłem wstanie dostrzec żadnego klimatu wynikjącego z historii tego miejsca. Zdecydowanie nie

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kret K

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Wszelkie uwagi jakie otrzymujemy od gości są dla Nas bardzo ważne. Hotel mieści się w centrum miasta jest to jego wada i tez zaleta, przykro nam ze doznał Pan wszelkich niedogodności związanych z restauracją. Pragnę nadmienić iż planowany jest remont pokoi. Mamy nadzieje iż mimo wszystko odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji