152 USD
Europeum Hotel(Wrocław)
84 USD
73 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (82 USD).

Scandic Wroclaw(Wrocław)
71 USD
66 USD
91 USD
  • Restauracja
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
54 USD
47 USD
Hotels.com
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
122 USD
85 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
43 USD
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

55 USD
44 USD
Priceline
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
88 USD
68 USD
Expedia.com
Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie, w hotelu widać już znak czasu, wykładziny na podłogach poplamione, meble, łazienki do wymiany. Nie wiem w jakich hotelach byli ludzie którzy piszą, że pokoje są duże i przestronne ale przecież to są mini klitki, po wstawieniu łóżeczka dla dziecka nie mieścił się już w pokoju wózek. Na stołówce podczas śniadania non stop brakowało zastawy ( talerze, sztućce, kubki ). Na plus miła obsługa hotelu :), ogólnie jednak nie polecam lub wybierając ten hotel trzeba pamiętać że są to już mocno przechodzone trzy gwiazdki.

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Qba77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik recepcji, Hotel EuropejskiOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2018

Szanowny Gościu
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Przykro nam ze doznali Państwo tyle niedogodności w Hotelu. Mogę jedynie napisać iż planujemy remont pokoi w niedalekiej przyszłości.Przy dokonywaniu rezerwacji można zwrócić się z prośbą o większy zawsze staramy się spełniać życzenia Gości.Mamy nadzieje ze mimo wszystko odwiedzą Nas Państwo jeszcze. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 19 listopada 2017

Plusy
+ dobra lokalizacja , blisko dworca i nowego centrum handlowego
+ miły i zaangażowany personel
+ parking , delikatnie oddalony ale dostępny

Minusy
- problemy z ciepłą wodą (rano)

Widać że najlepsze lata hotel ma już za sobą.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, ach c

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo dziękujemy ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji, jest nam miło. W niedalekiej przyszłości planujemy remont pokoi także mamy nadzieje iż hotel będzie zachęcał do kolejnego pobytu. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 26 października 2017

Hotel w doskonałej lokalizacji, dosłownie kilka kroków od dworca.
Duże, świetnie wyposażone, czyste pokoje.
Obsługa daje z siebie 200% normy! Pomocni, uśmiechnięci, kompetentni.
Śniadania przepyszne, aż trudno było mi opuścić jadalnie. Absolutnie warte swojej ceny.
Chętnie kiedyś powrócę :)

• Data pobytu: październik 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MONIKA K

Szanowny Pani Moniko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo nam miło ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji i za docenienie restauracji. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pani ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 18 października 2017

wcale nie znaczy, że reprezentuje dobry poziom. Wyposażenie hotelu jest już mocno wyeksploatowane, w pokojach brudne wykładziny czy obicia krzeseł lub sof. Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy, z tramwajami, które wprawiają cały budynek w stan nieustającego dudnienia, co powoduje, że noc w tym hotelu jest bardzo krótka. Śniadania na niskim poziomie, z najtańszych produktów i jeszcze z kuriozalnym zakazem Dyrekcji Hotelu, że nie można zabrać do pokoju filiżanki kawy czy herbaty. Niestety nie byłem wstanie dostrzec żadnego klimatu wynikjącego z historii tego miejsca. Zdecydowanie nie

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kret K

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Wszelkie uwagi jakie otrzymujemy od gości są dla Nas bardzo ważne. Hotel mieści się w centrum miasta jest to jego wada i tez zaleta, przykro nam ze doznał Pan wszelkich niedogodności związanych z restauracją. Pragnę nadmienić iż planowany jest remont pokoi. Mamy nadzieje iż mimo wszystko odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 15 października 2017

Pokoje jak komnaty, łazienki jak pokoje,duży telewizor,miła obsługa, winda, kamerdyner, restauracja, dobrze wygłuszone okna. Hotel znajduje się przy bardzo ruchliwej i głośnej ulicy, od podwórza natomiast pracują wentylacje i klimatyzacje, więc szum jest przez całą dobę.Pokoje warto rezerwować nie bezpośrednio,lecz przez strony rezerwacyjne,bywa wówczas wbrew pozorom o wiele taniej.Hotel jest w świetnej lokalizacji:obok centra handlowe, dworzec pkp,teatr muzyczny, teatr lalek, opera-wszystko 100-200m.Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Od podwórza nie ma hałasu tramwajów i aut,ale jest dość duży szum wentylacji.
  • Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, krysgow

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany. Hotel usytuowany jest w centrum miast są tego czasami wady i zalety, za wszelkie niedogodności przepraszam.Mamy nadzieje iż mimo wszystko odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji