“Dobra lokalizacja ...”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Europejski
Miejsce nr 27 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 19 listopada 2017

Plusy
+ dobra lokalizacja , blisko dworca i nowego centrum handlowego
+ miły i zaangażowany personel
+ parking , delikatnie oddalony ale dostępny

Minusy
- problemy z ciepłą wodą (rano)

Widać że najlepsze lata hotel ma już za sobą.

• Data pobytu: listopadzie 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, ach c
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik recepcji, Hotel EuropejskiOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo dziękujemy ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji, jest nam miło. W niedalekiej przyszłości planujemy remont pokoi także mamy nadzieje iż hotel będzie zachęcał do kolejnego pobytu. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 26 października 2017

Hotel w doskonałej lokalizacji, dosłownie kilka kroków od dworca.
Duże, świetnie wyposażone, czyste pokoje.
Obsługa daje z siebie 200% normy! Pomocni, uśmiechnięci, kompetentni.
Śniadania przepyszne, aż trudno było mi opuścić jadalnie. Absolutnie warte swojej ceny.
Chętnie kiedyś powrócę :)

• Data pobytu: październiku 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MONIKA K

Szanowny Pani Moniko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo nam miło ze ciepłe słowa skierowane w stronę recepcji i za docenienie restauracji. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pani ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 18 października 2017

wcale nie znaczy, że reprezentuje dobry poziom. Wyposażenie hotelu jest już mocno wyeksploatowane, w pokojach brudne wykładziny czy obicia krzeseł lub sof. Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy, z tramwajami, które wprawiają cały budynek w stan nieustającego dudnienia, co powoduje, że noc w tym hotelu jest bardzo krótka. Śniadania na niskim poziomie, z najtańszych produktów i jeszcze z kuriozalnym zakazem Dyrekcji Hotelu, że nie można zabrać do pokoju filiżanki kawy czy herbaty. Niestety nie byłem wstanie dostrzec żadnego klimatu wynikjącego z historii tego miejsca. Zdecydowanie nie

• Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kret K

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Wszelkie uwagi jakie otrzymujemy od gości są dla Nas bardzo ważne. Hotel mieści się w centrum miasta jest to jego wada i tez zaleta, przykro nam ze doznał Pan wszelkich niedogodności związanych z restauracją. Pragnę nadmienić iż planowany jest remont pokoi. Mamy nadzieje iż mimo wszystko odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 15 października 2017

Pokoje jak komnaty, łazienki jak pokoje,duży telewizor,miła obsługa, winda, kamerdyner, restauracja, dobrze wygłuszone okna. Hotel znajduje się przy bardzo ruchliwej i głośnej ulicy, od podwórza natomiast pracują wentylacje i klimatyzacje, więc szum jest przez całą dobę.Pokoje warto rezerwować nie bezpośrednio,lecz przez strony rezerwacyjne,bywa wówczas wbrew pozorom o wiele taniej.Hotel jest w świetnej lokalizacji:obok centra handlowe, dworzec pkp,teatr muzyczny, teatr lalek, opera-wszystko 100-200m.Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Od podwórza nie ma hałasu tramwajów i aut,ale jest dość duży szum wentylacji.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, krysgow

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany. Hotel usytuowany jest w centrum miast są tego czasami wady i zalety, za wszelkie niedogodności przepraszam.Mamy nadzieje iż mimo wszystko odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano 10 października 2017

Świetna lokalizacja przy dworcu, całkiem ładny wystrój, dobrze urządzony pokój. Śniadania całkiem niezłe. Przez dwa dni które byłem miałem strasznie wolny internet i bardzo często się zrywał, nie wiem, czy było to chwilowe i miałem pecha czy zdarza się to częściej.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Mateusz P

Szanowny Panie Mateuszu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany.Pragnę nadmienić iż planowana jest wymiana ruterów na piętrach i w najbliższym czasie internet będzie działał dużo szybciej. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,1 km
Hotel Piast
Hotel Piast
Nr 16 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 0,4 km
Scandic Wroclaw
Scandic Wroclaw
Nr 10 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 520
w odległości 0,8 km
Hotel B&B Wrocław Centrum
Hotel B&B Wrocław Centrum
Nr 14 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 350
w odległości 4,5 km
Boutique Hotel's Wrocław
Boutique Hotel's Wrocław
Nr 32 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 115
w odległości 1,3 km
Hotel Invite
Hotel Invite
Nr 26 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 143
w odległości 0,7 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 75 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 352
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Europejski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Europejski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Piłsudskiego 88, Wrocław 50-017, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 27 wśród 75 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 164 zł–252 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Europejski 3*
Liczba pokoi: 96
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Europejski we Wrocławiu oferuje wysoki standard zakwaterowania w ścisłym centrum Wrocławia. Niedaleko stąd do Rynku, Ostrowa Tumskiego czy Panoramy Racławickiej. Ten doskonale położony hotel łączy długoletnią tradycję z nowoczesnością. Estetyczne wnętrza, miła obsługa oraz wyśmienita kuchnia stwarzają niepowtarzalną atmosferę w hotelu. Do dyspozycji gości jest 95 pokoi : 1, 2 osobowe i apartamenty. Każdy z nich posiada bezpłatny bezprzewodowy Internet, suszarkę do włosów oraz telewizor LCD. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Europejski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?