Zrecenzowano: 10 października 2017

Świetna lokalizacja przy dworcu, całkiem ładny wystrój, dobrze urządzony pokój. Śniadania całkiem niezłe. Przez dwa dni które byłem miałem strasznie wolny internet i bardzo często się zrywał, nie wiem, czy było to chwilowe i miałem pecha czy zdarza się to częściej.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Mateusz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Kierownik recepcji, Hotel EuropejskiOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2018

Szanowny Panie Mateuszu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany.Pragnę nadmienić iż planowana jest wymiana ruterów na piętrach i w najbliższym czasie internet będzie działał dużo szybciej. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 5 października 2017

Pierwsze wrażenie pozytywne. Dobra lokalizacja tuż przy dworcu głównym. Parking dla samochodu po przeciwnej stronie ulicy - lekkie utrudnienie, ale dobrze, że jest, bo na ulicy nie można parkować.
Pokój czysty, zadbany, łózko wygodne.
TV na ścianie z przyzwoitym wyborem kanałów.
Łazienka... tu się przyczepię. Widać ząb czasu, od dawna nie remontowana i choć czysta to widać, że to i owo jest zużyte i nie pasuje do ogólnego dobrego wizerunku.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach z oknami na ulicę jest głośno, a w pokojach od strony podwórka cicho jak na wsi.
  • Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Dariusz M

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany.Pragnę nadmienić iż w części pokoi już zostały wymienione kabiny i planowane sa dalsze remonty. Mamy nadzieje iż odwiedzi Nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszamy!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 6 września 2017

Atmosfera w hotelu super. Pokoje niestety takie sobie wszędzie plamy na wykładzina, pokoje pachną starym PRLem. Śniadania obfite i sporo ale codziennie to samo. Nie polecam obiadów drogo i tak sobie, na miescie taniej i dużo smaczniej. Personel bardzo miły i uczynić, na piątkę. Ogolnie- blisko dworca, dobre położenie na wypady na stare miasto. Ale cena nie adekwatna do warunków. Jeszcze raz pozdrawiam cały personel hotelu- jesteście bardo wspaniali.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od ulicy hałas, pokoje od zaplecza hałas wiatraków klimatyzacji. Warto brać apartament. Nie polecam obiadów dodatkowo płatnych.
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Krzysztof P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HistoryczneHotele, Front Office Manager, Hotel EuropejskiOdpowiedź udzielona 9 września 2017

Szanowny Panie Krzysztofie,
bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że panująca u nas atmosfera, tworzona przez nasz personel sprostała Pańskim wymaganiom. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie spotkały Pana podczas pobytu. Jesteśmy w trakcie remontów, zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nie wszystko wygląda tak, jak byśmy chcieli. Jesteśmy w trakcie wymiany kabin prysznicowych i wykładzin. W listopadzie zamykamy hotel na pewien czas, aby dokonać gruntownych zmian. Zapraszamy Pana ponownie po remoncie, aby mógł Pan ocenić nasze starania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za docenienie starań personelu. Również serdecznie pozdrawiamy.

Z wyrazami szacunku
Załoga Hotelu Europejskiego

Zrecenzowano: 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 3 dni, przestronne pokoje, czyste, schludne, bardzo sympatyczna obsługa, smaczne śniadania, mimo hałasu za oknem w pokoju bardzo cicho. klimatyzowany pokój, blisko wszędzie. Miejsce godne polecenia i warte powrotu.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, kasia w

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany. W imieniu personelu dziękuje za miłe słowa pod ich adresem. Serdecznie zapraszamy do nas ponownie!- Z wyrazami szacunku Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 10 lipca 2017

Przyjechaliśmy do tego hotelu na weekend z żoną i małym rocznym dzieckiem. Ogólne wrażenia są całkiem pozytywne tzn miła obsługa , ładne lobby i ogólne wrażenie wizualne pozytywne , jest tylko jedno ale. Pani recepcjonistka widząc że jesteśmy z małym dzieckiem powiedziała nam że da nam bardzo ładny pokój i nawet był niezły ale jedyny mankament to brak ciepłej wody ( po dłuższym czasie takowa się pojawiła ale raczej była mocno letnia) . Generalnie w przypadku małego dziecka które trzeba wykąpać to trochę słabo , dorosły sobie poradzi .Awaria została zgłoszona i ja to rozumem że takowe się zdarzają więc nie pisał bym na ten temat nic jakby nie to że widzę po komentarzach poprzedników że faktycznie na najwyższym piętrze jest problem z ciepłą wodą więc jestem przekonany że Pani na recepcji o tym wiedziała i mimo to że widziała że jesteśmy z małym dzieckiem a takowy pokój na najwyższym piętrze nam zaoferowała i przy okazji zasugerowała płatność tuż po przybyciu przed obejrzeniem pokoju ponieważ "jutro będzie bardzo duże zamieszanie widząc już dziś po ilości rezerwacji"

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kamil953