Coś pięknego

Czytając i widząc zdjęcia Ostrowa, nie myślałem ze zrobi na mnie takie wrażenie jak w niedzielny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
B3461POjan_
Piękny

Ostrów Tumski zadziwia swoim pięknem i zadbaniem, to nie tylko katedra, ale również inne kościoły i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 324)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe, ładna architektura. Zdecydowanie cieszy oko, dla samych względów estetycznych warto odwiedzić.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ostrów Tumski jest nazywany Wenecją Północy ale na mnie nie zrobił wrażenia. Starówka oddzielona mostami z dużym ruchem tramwajowym i samochodowym. Stare budynki, ale wcale nie ciekawsze niż na starówce

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Ostrów jest tym, od czego warto zacząć zwiedzanie miasta. Miasto było zawsze blisko kościoła, dlatego katedra jest tak ważna.

1  Dziękujemy, agmaxa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zapiera dech w piersiach. Na niewielkiej powierzchni tyle zabytków. Wspaniała wystawa obrazów Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej z ciekawymi opisami do zobaczenia w kościele św. Krzyża. Dzieła na wyciągnięcie ręki. Cudowna katedra z barokowymi kaplicami i niesamowity klimat.

1  Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ostrów Tumski po prostu trzeba zobaczyć. Zabytkowy zakątek, który na zawsze zostanie w naszej pamięci. Katedra, koniecznie, do zobaczenia. Spacer wieczorem to zupełnie inne przeżycie- magiczne

1  Dziękujemy, AgaEri