Wrocław

“Rozczarowanie ”

Restauracja Złoty Pies
Nr 286 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszlismy z rodzina na obiad, piwa niby rzemieślnicze jednak do takich wiele im brakuje, wygazowane malo smaczne mimo ze zamowilismy deske degustacyjna pozostawilismy 4 z 6,wiele im brakuje, jedzenie hmmm, dziecko zamowilo "Nie burgera " i na tym sie skończyło uhryzlo 2 razy mówiąc ze suchy po chwili sprobowalem steierdzilem to samo, nie burger to chleb tostowy z suchym miesem plus sosy ,po chwili razem z papierem sklejony...gzik poprawny z twarożkiem i tyle, podsumowujac jak na tak duze miasto ludzie wchodza bo jest miejsce a tam wielka przecietnooooooosc.

Dziękujemy, Krzysztof Ż

Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie te restauracje. Jedzenie smaczne, rozsądnie cenowo, można spróbować do tego ich piwo. Lokal ma niesamowity wystrój i można dowiedzieć się czegoś o produkcji piwa! Obsługa bardzo mila i profesjonalna.

Dziękujemy, augustoa921
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór świetnych piw, wyśmienita polska kuchnia i bardzo miła obsługa! "Must" do odwiedzenia we Wrocławiu!

Dziękujemy, mateusz15w40
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór piw , wszystkie Bardzo smaczne piwo , miła pomocna obsługa , jest możliwość obejrzenia meczu - polecam

Dziękujemy, Sushi C
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z cała rodzinką bo tyle razy przechodziliśmy obok, że już przyszedł czas na odwiedziny.

Miłe zaskoczenie przestrzenią na pietrze, ciekawym wnętrzem.

Ciekawa oferta własnych piw wzięliśmy deskę piw fajnie każdy mógł popróbować różne rodzaje piw własnego wyrobu.

Na jedzenie nie czekaliśmy jakoś super długo jak niektórzy tu opisywali, obsługa miła ale faktycznie trzeba było łapać ich bo już czekaliśmy na nich żeby ktoś przyjął zamówienie a restauracja nie była specjalnie mocno obłożona.

Jedzenie super, wszystkim smakowało.

Dziękujemy, Frychu

Restauracja Złoty Pies — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Złoty Pies? Podziel się wrażeniami!