“Ehh”

Amorinio.pl Ice Cream and Grand Cafe
Nr 7 wśród 34 Desery (Wrocław)
Kuchnie: Zupy
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opis: Kreujemy smaki, serwujemy niezapomniane doznania, tworzymy atmosferę. Amorinio powstało z pasji do dobrego smaku i piękna. Od początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość serwowanych przysmaków, stale się rozwijamy i doskonalimy oraz dbamy o to, by nasi Goście byli maksymalnie zadowoleni z wizyty w kawiarni. Do naszych ciast, kaw, deserów wkładamy całe serce , ogrom pasji, wiele radości. Daje nam to wielką satysfakcję i przeradza się w najlepszy z możliwych produktów podanych nas odwiedzającym. Wszystkie pyszności, które skrywa nasze menu są przygotowywane na bazie jedynie naturalnych składników – bez konserwantów i polepszaczy, a nad całym procesem twórczym czuwają nasze dwa krasnale – Ciastuś i Amorinek. Zapraszamy na niezwykle aromatyczną kawę Pascucci Gold, jedyną taką we Wrocławiu – najlepszą z dostępnych kaw włoskiej palarni, przygotowaną z pasją przez naszych baristów. Dla łakomczuchów mamy codziennie świeże ciasta oraz lody własnego wyrobu, które dzięki głosom naszych Gości od dwóch lat zdobywają tytuł najlepszych we Wrocławiu! W naszym menu znajdziecie Państwo również wiele ciekawych deserów, napojów ciepłych i zimnych, naleśniki, tosty, tarty słone i wiele, wiele innych pyszności.
Zrecenzowano 7 września 2019

Dramat, panie na sali i kuchni nie ogarniają. Zamówienia zostały pomylone. W jednej kawie został pomylony toping, druga była kompletnym nieporozumieniem, bo zamiast różanej konfitury dostałam likier amaretto. Rozwiązaniem problemu był rabat 10% na każdy zamówiony produkt, czyli za niechcianą kawę zapłaciłam pełną jej cenę...

Dziękujemy, Ola M

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa w lokalu ma klientów gdzieś! Po 30 minutach oczekiwania i dwukrotnej próbie złożenia zamówienia zostałam wyproszona gdyż lokal jest już zamykany. Zgłaszałam chęć złożenia zamównienia, pracownik zajmujący się nakładaniem lodów poinformował mnie ze zaraz ktoś podejdzie do mojego stolika po zamówienie. Wskazywałam dokładnie który to stolik, niestety nikt się nie pojawił żeby przyjąć zamówienie, kelnerka po 30 min przyszła tylko z informacją o zamknięciu. Podkreślam ze w lokalu były zajęte tylko 2 stoliki oprócz mojego wiec nie można przerzucić winy na duży ruch. Nie polecam!!!

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Posiłki średnie, jeśli w ogóle je dostaniecie. Obsługa nerwowa w totalnym bałaganie. Można zaobserwować jak kelnerzy zastanawiają się kto co zamówił. Ciągłe zwroty, Kawa czekająca kwadrans na ladzie na....
Proponuję OMIJAĆ z daleka....

Dziękujemy, Scooter2007
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Chwilę czekania na wolny stolik an patio ale raczej warto. Desery smaczne trochę długo czekaliśmy na realizację zamówienie. Bardzo miła i naturalna blond kelnereczka z pięknym uśmiechem

Dziękujemy, pwf74
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre deserki, jednak kelnerzy totanie nie ogarniają stolików i zamówień. Ogólny chaos. Nie wiadomo , gdzie zamówić, czy ktoś podejdzie do stolika.

1  Dziękujemy, figasiemiga

Amorinio.pl Ice Cream and Grand Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Amorinio.pl Ice Cream and Grand Cafe? Podziel się wrażeniami!