“Wspaniałe przyjęcie ślubne!”
Grape Restaurant — recenzja

Grape Restaurant
Nr 58 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja GRAPE zorganizowała nam wspaniałe przyjęcie ślubne!
Współpraca z Panią Anetą była bardzo profesjonalna i przyjemna - zarówno wymiana informacji jak i ogólna pomoc przy organizacji - bez zarzutów, jedzenie - wyśmienite, obsługa - bardzo sympatyczna, nie wspominając już o przepięknej scenerii. Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, Ewelina M

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła atmosfera w przyjemnym miejscu Idealne miejsce do odpoczynku. ŻYCZĘ SMACZNEGO

Dziękujemy, hankosgym
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Od rezerwacji po rachunek profesjonalizm na każdym kroku. Nic dodać nic ująć ale Trip wymaga 100 znaków ;-)

Dziękujemy, Łukasz N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navigator825221, Dyrektor generalny, Grape RestaurantOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Szanowny Panie Łukaszu,

Bardzo dziękuję za zaufanie jakim obdarzył Pan naszą Restaurację Grape i pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło , że spełniliśmy Pana oczekiwania i oczywiście zapraszamy na ponowną wizytę.

Pozdrawiam serdecznie
Idalia Maciusz
Dyrektor Grape Hotel &Restaurant

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Preferuję odważne menu z niekonwencjonalnymi połączeniami smaków, które być może na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują

dlatego słowem wstępu duży ukłon i czapki z głów dla kucharzy, za dania, które miałam okazje spróbować, były zaskakujące, choć w zupełnie inny sposób

idealne przygotowanie dań, przemyślane i dopracowane smaki w menu na prawdę robią wrażenie

O niektórych restauracjach można pisać dużo, używając słowa „ale”. W tym wypadku należy po prostu napisać „w punkt”

Jest to również pierwsza restauracja, o której bez wyrzutów sumienia mogę powiedzieć, że ma bardzo równe menu. Niezależnie czy jest to przystawka, danie główne czy deser, poziom jest bardzo wysoki

na pewno wrócę

Dziękujemy, Karolina W

Szanowna Pani Karolino,

Bardzo dziękuję za Pani opinię dotyczącą naszej restauracji. Przyznam, że Pani ocena wprawiła mnie w onieśmielenie, a jednocześnie utwierdziła w przekonaniu jak wspaniały zespół pasjonatów ma nasz team. Z przyjemnością podzielę się Pani uznaniem z zespołem, który ciągle pracuje nad doskonaleniem tego miejsca.
Zapraszamy do ponownej wizyty z nadzieją, że będzie ona równie udana, a nawet lepsza

Pozdrawiam serdecznie
Idalia Maciusz
Dyrektor Grape Hotel & Restaurant

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Do tego restauracja w pięknej willi z zadbanym ogrodem. Polecam wszystkim, którzy oczekują usługi na najwyższym poziomie. Sama na pewno będę często wracać.

Dziękujemy, Marta T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navigator825221, Dyrektor generalny, Grape RestaurantOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Szanowna Pani Marto,

Bardzo dziękuję za podzielenie się z nami opinią na temat pobytu w naszej restauracji. Bardzo nas cieszą tak pozytywne oceny i motywują do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Będzie nam miło gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Idalia Maciusz - dyrektor Grape Hotel & Restaurant

Grape Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Grape Restaurant? Podziel się wrażeniami!