Wrocław
Zrecenzowano: 3 września 2019

fajny hotel , natomiast brak lodówki w pokoju i do tego klimatyzacja nie schładzał więc był zaduch.
Bardzo dobre śniadania, obsługa w porządku. Parking hotelowy co prawda płatny, ale można było swobodnie wjechać i wyjechać w ciągu dnia. super lokalizacja hotelu. godny polecenia

Wskazówka dotycząca pokoi: duszno w pokoju, mimo, że była niby klimatyzacja. Brak lodówki w pokoju.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Kasiacieszyn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata K, Gérant, Hotel Campanile - Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowne Państwo,
Dziękujemy za pozostawienie opinii, każda opinia dla nas jest ważna i pozwala nam podnieść poziom naszej obsługi. Cieszymy się że docenia Państwo naszą lokalizację blisko Centrum miasta oraz standard naszych śniadań.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Ogólne wrażenia super. Lokalizacja hotelu to przede wszystkim wielki plus, bo na piechotę spokojnie można spacerkiem dojść do Rynku czy też na Ostrów Tumski. Wyposażenie pokoi poprawne. Wszędzie czysto. Oczywiście widać, że gdzieś tam tynk odpada i mógłby się przydać remont, ale jest ogólnie w porządku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to poduszki... chyba w ogóle lepiej z nich zrezygnować, bo te które oferuje hotel są masakryczne - sfilcowane w środku w jakieś kulki, jak głowę się na nich położy to w ogóle nie czuć, że leży się na czymś... tak jakby ich w ogóle nie było plus kulkowe odciski na twarzy ;) Może ktoś pomyśli o zmianie na lepsza jakość, choć tyćkę, bo nie da się wyspać na nich. :( Reszta na plus.

Dziękujemy, mothcik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata K, Manager, Hotel Campanile - Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowne Państwo,
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo cieszymy się że docenia Państwo naszą lokalizacje blisko Starego miasta i że Pani pobyt był udany.
Zapraszamy ponownie,

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Przerosło moje oczekiwania. Lecz wystapil jeden błąd i pomimo rezerwacji łóżka małżeńskiego otrzymałem dwa pojedyncze. Była by ocena doskonale. Świetne śniadanie. Doskonała możliwość zrobienia sobie do picia soku ze świeżych owocow

Wskazówka dotycząca pokoi: Otrzymałem złe łóżko
Dziękujemy, Tomasz2019super
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata K, Manager, Hotel Campanile - Stare MiastoOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pozostawienie opinii, każda opinia dla nas jest ważna i pozwala nam podnieść poziom naszej obsługi. Cieszymy się że Pana pobyt był udany.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Już wielokrotnie korzystałem z gościnności hoteli sieci Campanile i nie ukrywam ,że tym razem byłem trochę zawiedziony warunkami pobytu. Personel dokładał wszelkich starań aby zminimalizować niedoskonałości,ale moim zdaniem pokoje i ich wyposażenie powinny zostać gruntownie "odświeżone". Poza tym odniosłem wrażenie ,że pokoje są zbyt małe jak na ten standard hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proponuję poddać gruntownemu odnowieniu.
Dziękujemy, Wojtek723

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pozostawienie opinii, każda opinia dla nas jest ważna i pozwala nam podnieść poziom naszej obsługi. Cieszymy się że docenia Pan personel Hotelu.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

jestem bardzo zadowolona, lokalizacja, miejsce obsługa, śniadanie na pięć. Polecam wszystkim , jako spotkania biznesowe, wycieczki czy też wypady rodzinne. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy, 682meg