Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Przerosło moje oczekiwania. Lecz wystapil jeden błąd i pomimo rezerwacji łóżka małżeńskiego otrzymałem dwa pojedyncze. Była by ocena doskonale. Świetne śniadanie. Doskonała możliwość zrobienia sobie do picia soku ze świeżych owocow

Wskazówka dotycząca pokoi: Otrzymałem złe łóżko
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Tomasz2019super
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata K, Manager, Hotel Campanile - Stare MiastoOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pozostawienie opinii, każda opinia dla nas jest ważna i pozwala nam podnieść poziom naszej obsługi. Cieszymy się że Pana pobyt był udany.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Już wielokrotnie korzystałem z gościnności hoteli sieci Campanile i nie ukrywam ,że tym razem byłem trochę zawiedziony warunkami pobytu. Personel dokładał wszelkich starań aby zminimalizować niedoskonałości,ale moim zdaniem pokoje i ich wyposażenie powinny zostać gruntownie "odświeżone". Poza tym odniosłem wrażenie ,że pokoje są zbyt małe jak na ten standard hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proponuję poddać gruntownemu odnowieniu.
Dziękujemy, Wojtek723

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pozostawienie opinii, każda opinia dla nas jest ważna i pozwala nam podnieść poziom naszej obsługi. Cieszymy się że docenia Pan personel Hotelu.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

jestem bardzo zadowolona, lokalizacja, miejsce obsługa, śniadanie na pięć. Polecam wszystkim , jako spotkania biznesowe, wycieczki czy też wypady rodzinne. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy, 682meg
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Mam mieszane uczucia, gdyż hotel ogólnie fajny, ale ewidentnie trafiłam na pokój z awarią, co nie powinno mieć miejsca.

+miła obsługa
+czysto (choć do łazienki mam uwagi, co napiszę poniżej)
+wygodne łóżko
+czajnik w pokoju z kawą i herbatą
+ smaczne śniadanie
+ darmowy parking hotelowy

- w łazience brzydki zapach
- woda bardzo wolno schodzi podczas brania prysznica
- woda wycieka spod wanny

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, basiunias
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata K, Directeur général, Hotel Campanile - Stare MiastoOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się że docenia Pani standard naszych śniadań oraz nasze udogodnienia w postaci zestawu powitalnego w pokoju. Szczególnie cesze nas pozytywna opinia o naszym personelu.

Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje w hotelu okej, gorzej z jedzenie. Przyszliśmy na śniadanie to już prawie nic nie było, a kelner tylko kręcił się i nic nie dołoży. Dobra lokalizacja hotelu, blisko wszędzie. Łóżka na kółkach i rozjeżdżały się, jak zmieniało się pozycje.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michał M