“Polecam”
FC Nalesniki — recenzja

FC Nalesniki
Nr 169 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Francuska
Zrecenzowano 4 września 2019

Przepyszne nalesniki ,super obsluga ,przystepne ceny, krótki czas oczekiwania,świetna lokalizacja blisko rynku

Dziękujemy, Teresa K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jeśli ktoś pamięta "Pastelową" na Ruskiej to naleśniczki z restauracji FC Naleśniki przeniosą go w przeszłość. Uważam że są wspaniałe. Delikatne, duuużo farszu, idelnie przyprawione po prostu mniam. Duży wybór również na słodko. Osobiście polecam to miejsce. Dziękuję kelnerce która na telefon zarezerwowsła stolik.
ps. Brakowało tylko jakiejś pozycji z leśnymi grzybkami.

Dziękujemy, Cezary S
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duże naleśniki, z solidna porcja farszu (konieczne z sosem, same odrobinę suche) przedstawiają sobą solidny pierwszoligowy poziom. Ceny adekwatne do porcji i smaku. Miła obsługa. Z minusów kultura klientów w toalecie. Polecam wszystkim szukającym późnego śniadania lub lekkiego obiadu w pobliżu wroclawskiego rynku.

Dziękujemy, Surmik7
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jedyne do czego bym się przyczepił to do naleśników są trochę za suche farsze są super , obsługa i szybkość serwowania zamówienia jest na prawdę dobra .Warto się wybrać

Dziękujemy, 2kris
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśnikarnia jest jednym z moich ulubionych miejsc . Mam kilka swoich ulubionych pozycji ,natomiast widze ze właściel po kosztach leci bo w sezonie zatrudnia kelnerki z łapanki i takie aby były .Raczej nie nastawia się na jakos obsługi . Tutaj od lat różnie trafiam , raz jest ok i panie ładnie i kilo wyjaśniają i informują ze trzeba będzie czekać 60 min a innym razem jest słabo .Zdarzalo się siedziec przy stoliku i nie dostać nawet menu przez 30 min . Ogólnie naleśniki się szybko robi nie rozumiem czemu czasem jest tam takie nie ogar , ze przez tyle lat wlasnciele tego nie widza ze można dać no 3 oosby na robienie naleśników i więcej kelnerek nie jedna na cały lokal a 3 , mysle ze więcej by zarobili bo ludzie dostając w 10 min naleśnika zjedzą i pójdą a prze Ren czas co siedzą już by trzy razy zjedli i następnych wpuścili ale widze ze taka polityka i się już przyzwyczaiłam co nie oznacza ze to jest ok !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Urszula c

FC Nalesniki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w FC Nalesniki? Podziel się wrażeniami!