“Klimatycznie”
Przedwojenna — recenzja

Przedwojenna
Nr 4 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 9 września 2019

Interesujące miejsce z duszą, dla osób lubiących dawne przeboje oraz klimat przedwojenny, wystrój starodawny, ceny przystępne, na zagzyzkę np.śledzik (przepyszny), gzik, galareta za 9zł,
Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

warte odwiedzenia, dobra lokalizacja,
polecam galarete
idealne na wypad że znajomymi
przystępna cenowo

Dziękujemy, uzumymw
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przedwojenna to obowiązkowy przystanek dla turystów chcących posiedzieć w klimacie przedwojennym przy śledziku lub tatarze. Polecam szczególnie dla klimatu tej knajpy.

Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś był tutaj klimat i dobre przekąski.Teraz niestety popsuło się wszysko.Niestety ja i moje grono znajomych raczej już nie będziemy tutaj zaglądać.Powstały inne nowe klimatyczne miejsca

Termin wizyty: kwiecień 2019
4  Dziękujemy, tomipol1
Zrecenzowano 24 marca 2019

Wszystko ok! Niepowtarzalny lokal we Wrocławiu. Fajny klimat, jedzenie i napoje w porządku, bardzo dobry tatar, ceny niskie. Idealne miejsce na wyjście ze znajomymi. Jedynym minusem tej knajpy to obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, maciejmni

Przedwojenna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Przedwojenna? Podziel się wrażeniami!