“klimatyczne miejsce”
Przedwojenna — recenzja

Przedwojenna
Nr 4 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

warte odwiedzenia, dobra lokalizacja,
polecam galarete
idealne na wypad że znajomymi
przystępna cenowo

Dziękujemy, uzumymw

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przedwojenna to obowiązkowy przystanek dla turystów chcących posiedzieć w klimacie przedwojennym przy śledziku lub tatarze. Polecam szczególnie dla klimatu tej knajpy.

Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś był tutaj klimat i dobre przekąski.Teraz niestety popsuło się wszysko.Niestety ja i moje grono znajomych raczej już nie będziemy tutaj zaglądać.Powstały inne nowe klimatyczne miejsca

Termin wizyty: kwiecień 2019
4  Dziękujemy, tomipol1
Zrecenzowano 24 marca 2019

Wszystko ok! Niepowtarzalny lokal we Wrocławiu. Fajny klimat, jedzenie i napoje w porządku, bardzo dobry tatar, ceny niskie. Idealne miejsce na wyjście ze znajomymi. Jedynym minusem tej knajpy to obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, maciejmni
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego potrzeba w lokalu tego typu. Idealny na wypad ze znajomymi. Tatar jest fantastyczny, a ceny przystępne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kubson123

Przedwojenna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Przedwojenna? Podziel się wrażeniami!