“Wyśmienite sushi, świeże składniki, doskonała jakość, miła atmosfera”
Sushi Corner — recenzja

Sushi Corner
Zamów online
Nr 29 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Odchodzimy od skrępowanej atmosfery sushi barów i restauracji. Dla nas to przyjemność, swoboda oraz wspaniałe doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić.
Zrecenzowano 3 września 2019

Wspaniałe sushi we Wrocławiu. Wybraliśmy się na weekend do Wrocławia i udało nam się trafić do tak znakomitego miejsca z pysznym sushi i miłą atmosferą. Polecam gorąco. Jak tylko będziemy we Wrocławiu przyjdziemy tu znowu.

Dziękujemy, wasiul3

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przyznam, że kiedyś bardzo często zaglądałam do Sushi Corner i bardzo mi smakowało. Od jakiegoś czasu jednak konkurencja wygrywa pod względem smaków i w porównaniu Sushi Corner wypada nieco słabiej. Niemniej jednak to nadal bardzo dobry lokal do którego warto zajrzeć.

Dziękujemy, Milate
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo fajna, ładne obrazki i fajna kolorowanka. Tylko sushi takie sobie, nie zostaje nic jak wracać do hikari na hubska.

Dziękujemy, 969marcinm
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Świetna jakość ryb, smak potraw i wyobraźnia przy tworzeniu kompozycji. Na talerzach sztuka kulinarna do oglądania i konsumowania. Trochę mało miejsca lokalu, ale przypomina to atmosferę małych i ciasnych knajpek sushi w Azji. Warto na weekend zadbać o rezerwację, bo wolnych miejsc często brak. Z reguły zaskakuje zestaw niespodzianka oraz zestaw miesiąca. W tygodniu tanie obiadki w ramach zestawów lunch. Dla nielubiących sushi polecam krewetki oraz zupki.

Dziękujemy, stefan_frey
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, wybrane sushi szybko wjechało na stół. Było parzenie herbaty w wersji dla amatora świetny smak i sposób podania. Polecam!

Dziękujemy, biegiempowino

Sushi Corner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sushi Corner? Podziel się wrażeniami!