“Przepysznie”
Sushi Corner — recenzja

Sushi Corner
Nr 31 wśród 766 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Odchodzimy od skrępowanej atmosfery sushi barów i restauracji. Dla nas to przyjemność, swoboda oraz wspaniałe doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić.
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Malutki lokal,ale przytulny. Po raz pierwszy spróbowalismy pierożków, które okazały się zachwycające w smaku. Sushi świeże i przyrządzone starannie. Bardzo smaczne. Polecamna randkę :)

Dziękujemy, Artur S
Napisz recenzję
Sushi Corner — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Sushi to moje ulubione danie, więc jem je w każdym mieście Polski i podróżując po Europie. Jestem wybredna w tej kwestii, dlatego też smak sushi oceniam na OK. Ryż całkiem niezły, kawałki się nie rozpadały po zanurzeniu w sosie sojowym. Jeśli chodzi o rollki, to miałam wrażenie, iż czasem tempura, w której była smażona ryba, zajmowała jej połowę. Wielkość rollek jest dość mała, ale w sam raz w stosunku do ich ceny.

Dziękujemy, Marta O
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szybko, miło, smacznie! Ale diabeł tkwi w szczegółach. Szczegóły jak jakość przedmiotów - klepsydra z plastiku czy zakamieniony imbryk.

Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kuba B, Kierownik, Sushi CornerOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2017

Łukasz, za to herbata najwyższej jakości ;) Klepsydr nie ma innych, uwierz mi, szukaliśmy, a musi odmierzać 2 minuty, ręcznie robione Hohiny szlachetnie się starzeją nabierając patyny, tak mialo byc :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

fajna knajpka w spokojnej ulicy bez zgielku miasta gdzie w ciszy mozna posiedziec i porozmawiac jedzac przytym dobre sushi.

Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Miejsce schowane w cichej uliczce, kilka stolików, ale za to sushi jest pierwsza klasa. Jedno z moich ulubionych.

Dziękujemy, Podwysoki

Sushi Corner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sushi Corner? Podziel się wrażeniami!