Wrocław

“Super bezglutenowe jedzenie”
Restauracja Patio — recenzja

Restauracja Patio
Nr 73 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opis: Restauracja Patio gości na wrocławskiej scenie restauracyjnej od 1997 roku. Jest dobrze znana z wyśmienitych potraw kuchni polskiej i europejskiej, przygotowywanych na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Wykwintne dania i dyskretną obsługę chwalą sobie nie tylko hotelowi goście, ale również mieszkańcy Wrocławia. Restauracja Patio to codziennie smaczny, dwudaniowy lunch, dania sezonowe oraz wyśmienite kompozycje smakowe w ramach menu a’la carte. Patio, jako jedno z niewielu miejsc we Wrocławiu, posiada również certyfikat restauracji serwującej menu bez glutenu. Wieloletni Szef Kuchni – Wiktor Moczek, absolwent elitarnego kursu Paula Bocuse’a z Lyonu to prawdziwy pasjonat, nieustannie poszukujący nowych i inspirujących przepisów kulinarnych. Jego kuchnia jest połączeniem rozmaitych stylów, smaków i technik gotowania. Kluczem do jego sukcesu jest odważne sięganie do polskiej tradycji łącząc ją idealnie z nowoczesnymi technikami kulinarnymi.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja z wyśmienitym jedzeniem na wysokim poziomie, a przede wszystkim bardzo bezpieczna pod względem naszej diety. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy! Gorąco polecam.

Dziękujemy, izabella K

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, nowoczesny i klimatyczny wystrój, bliskość Rynku - byliśmy tam na zarezerwowanym przyjęciu z obiadem, deserem i drinkami i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Fajnie, że jest kącik dla dzieci z zabawkami i grami komputerowymi :)

Dziękujemy, krysgow
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Jedzenie przepyszne, jesteśmy zachwyceni, obsługa przemiła, Pan kelner próbował dzielnie sprostać Naszym wymaganiom, ale nie podobało mi się ,że mimo iż potwierdzałam kilka razy,żeby przystawki pojawiły się na stole od razu jak przyjdą goście, to tych przystawek niestety nie było. Pan kelner zaczął zbierać zamówienia i podano nam tzw poczekadełka - małe kanapeczki, to wybiło z rytmu gości, bo myśleli ,że poczekadełko to przystawka,po dłuższym czasie zaczeły pojawiać się przystawki,a wszyscy mysleli ,że będzie już zupa. To wszystko było na prawdę przepyszne,ale oczekiwania na przystawki przedłużyło znacznie czas obiadu i spóźniliśmy się na kolejną zaplanowaną impreze. Mimo wszystko polecam miejsce ,bo wierzę ,że sprawy organizacyjne z tak miłą obsługą się szybko poprawią. Pozdrawiam

1  Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Długo zastanawialiśmy się dokąd, na kolację służbowa, zabrać kolegów ze Stanów. Wybór padł na Patio i był to „strzał w dziesiątkę”. Atmosfera lokalu jak najbardziej pasuje do tego typu wydarzenia. Samo jedzenie rewelacja. Wszystko świeże, podane estetycznie i smacznie. Tatar, mistrzostwo świata! Oczywiście, sensację wzbudził żurek podany w chlebie. Jak się okazuje, zupę można podać również w taki sposób . Polecam z czystym sumieniem. Nie tylko na biznesowy wypad.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MarcinWie1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPatioTeam, Marketing manager, Restauracja PatioOdpowiedź udzielona 29 marca 2019

Szanowny Panie Marcinie,
Bardzo dziękujemy, że skierowali się Państwo na organizację spotkania właśnie w Restauracji Patio. Cieszymy się, że serwowane dania przypadły Państwu do gustu, szczególnie tatar i żurek, na które z uwagi na tradycyjny charakter zwracamy szczególną uwagę. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie przy innych okazjach.
Z pozdrowieniami, Zespół Restauracji Patio

Zrecenzowano 4 marca 2019

Smaczne, dania, polecam, chociaż ceny do najniższych nie należą. Śniadania pyszne, było z czego wybierać.:-)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Anna A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPatioTeam, Marketing manager, Restauracja PatioOdpowiedź udzielona 18 marca 2019

Szanowna Pani Anno,
Dziękujemy za ocenę naszej restauracji. Cieszymy się, że zarówno smak dań serwowanych w ramach menu a'la carte, jak i oferta bufetu śniadaniowego przypadły Pani do gustu. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechce nas Pani odwiedzić ponownie.
Z pozdrowieniami, Rina Angelow-Rapita & Zespół Restauracji Patio

Restauracja Patio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Patio? Podziel się wrażeniami!