“Najlepsza czekolada po słońcem!”

Czekoladziarnia Wroclaw
Nr 15 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sercem można powiedzieć, że jest tam najlepsza czekolada pod słońcem! Lepszej nie znajdziecie, bynajmniej w całym Wrocławiu ;) czasami można nie załapać się na wolny stolik, ale wtedy alternatywą jest możliwość wzięcia kawy/czekolady ma wynos. Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, brokuus

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brownie smakowało jak słodki murzynek u góry polany toffi, szarlotka ok, kawa mrożona smaczna. Ciast nie polecam, nie robią ich ma miejscu.

Dziękujemy, 251emig
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i przytulne miejsce z pyszna czekoladą i innymi dobrymi słodkościami. Miejsce w dość spokojnej uliczce poza głównym nurtem turystycznym.

Dziękujemy, mateusz_guzewski
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z dusza. Ciekawe aczkolwiek niewielkie wnętrze, może dlatego jest tam tak klimatycznie i chce się wracać. Nie zapominajmy oczywiście o czekoladzie, która skradła moje serce. Pozytywni pracownicy :) ...wrócę tu jeszcze

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 440ani
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny lokal, super klimat, trochę mały i ciasny, ale poza godzinami szczytu było pusto i bardzo przyjemnie. Muzyka grająca w tle dodaje klimatu. Miałam okazje spróbować czekoladę z lodami - całkiem dobra, chociaż mnie nie zachwyciła.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, xuxiaaa

Czekoladziarnia Wroclaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czekoladziarnia Wroclaw? Podziel się wrażeniami!