Wrocław

“Jedna z najlepszych restauracji we Wroclawiu”
Chopper Bar — recenzja

Chopper Bar
Nr 57 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Wrocławia - porcje są bardzo duże a jedzenie super pyszne ❤️ ceny są rozsądne jak na takie porcje
Obsługa zawsze jest bardzo uprzejma i pomocna - panuje tam luźna i przyjazna atmosfera. To zdecydowanie miejsce do którego warto wracać.

Dziękujemy, queen_meretseger

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Polecam tanio i smacznie mila obsługa czysto klimatycznie.
Duże porcje menu również dla dzieci.
Warto się zatrzymać.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na kolacje smaczne duże porcje dobre piwo fajna muzyka a do tego miła obsługa i oryginalny wystrój polecam

Dziękujemy, 952ewal
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na luźne spotkanie businessowe i na wyjście z przyjaciółmi. Ceny umiarkowane, porcje ogromne. Byliśmy bardzo zadowoleni z potraw i z obsługi. Mogę śmiało polecić!

Dziękujemy, Zbm70
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po roku wielkie rozczarowanie :( żeberka bardzo twarde gumowe cytat narzeczonej "jak by rzucić nimi w okna to by szyby zbił "
Obsługa bez zainteresowania ale nawet miła
ogólnie porażka wyszła dziś raczej nie odwiedzimy więcej
Ps piwo miodowe bardzo dobre i w sumie tyle nie polecam :)

Dziękujemy, 122michals

Chopper Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chopper Bar? Podziel się wrażeniami!