Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Super położenie. Bardzo blisko do starówki. Pokoje nowe, czyste i komfortowe. Bardzo dobre śniadania.Bylo wszystko czego potrzeba . Obsługa przemiła i kompetentna. Mieliśmy pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. W każdym duży TV i oddzielna klimatyzacja. Łóżka duże i wygodne.

Dziękujemy, Beata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kaleta Ł, General Manager, Hotel B&B Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowna Pani Beato,

Dziękuję za interesującą recenzję i miłe słowa. Zadowolenie naszych gości to dla nas największa satysfakcja. Zapraszam do kolejnych wizyt w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Bardzo blisko centrum, wprawdzie widok z okna na przystanek autobusowy i dość głośno ale coś za coś. Można wszędzie dojść piechotą a dojazd też nie jest kłopotliwy. a hotelem parking, który był w moim przypadku wliczony w cenę, miło. Na śniadanie przydałoby się trochę więcej opcji dla wegan, poza tym bardzo dobre miejsce na nocleg turystyczny lub biznesowy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 870agatal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kaleta Ł, General Manager, Hotel B&B Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2019

Szanowna Pani,

Serdecznie dziękuję za czas poświęcony na napisanie recenzji. Jest mi niezmiernie miło czytać pozytywne spostrzeżenia po pobycie w naszym hotelu.
Zapraszamy do kolejnych odwiedzin.

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Czysto, super lokalizacja przy prakytcznie Galerii Dominikanskiej, wygodny duży parking. Przede wszystkim dobre śniadania, które na ogół w każdej z filii są świeżo donoszone. Ogólnie ten hotel w tej kategorii cenowej to mój numer 1 we Wrocławiu.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mori1988
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kaleta Ł, General Manager, Hotel B&B Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Szanowny mori1988,

Serdecznie dziękuję za interesującą recenzję i miłe słowa. Zadowolenie naszych gości to dla nas największa satysfakcja. Zapraszam do kolejnych wizyt w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Za te cenę można znaleźć dużo lepszy nocleg w centrum Wrocławia - pościel czysta ale reszta pokoju brudna, drzwi od łazienki to jakiś dramat :( brak czajnika w pokoju, klimatyzacja średnio daje radę, śniadanie bardzo kiepskie, kawa tragiczna. System otwierania drzwi 6(!) cyfrowym kodem też nie wiem dla kogo miał być wygodny. Jedyny plus to bardzo miła obsługa.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Iga S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kaleta Ł, General Manager, Hotel B&B Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Szanowna Pani Igo,

Uprzejmie dziękuję za podzielenie się uwagami dotyczącymi Pani pobytu. Jest mi niezmiernie przykro, iż nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Uwagi naszych gości są bardzo dla mnie ważne dlatego uprzejmie proszę o kontakt via wroclaw@hotelbb.com, chciałbym poznać wszystkie szczegóły Pani pobytu za co z góry serdecznie dziękuję.

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Super hotel, którego niewątpliwą zaletą jest bardzo dobra lokalizacja - kilka min. spacerem do Rynku i innych atrakcji. Urozmaicone, smaczne śniadania i bardzo uprzejmy personel, to kolejne zalety tego hotelu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, markop64
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kaleta Ł, General Manager, Hotel B&B Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Drogi Markop64,

Pozdrawiam,