Wrocław

“Wielkie pająki”

Barka Tumska - Słodowa 10
Nr 273 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Współczesna
Zrecenzowano 12 września 2019

Wpadliśmy tam na szybkiego drinka przed snem w sąsiadującym hotelu. Widoki na rzekę przepiękne, niestety przysłaniane przez rozbudowane pajęczyny i urzędujące w nich duże pająki. Wiem, że pająk szczęście przynosi, więc ta barka musi być bardzo szczęśliwa skoro ich tyle gości :)))))) ceny alkoholi jak na centrum Wrocławia bardzo przystępne.

Dziękujemy, piotr296

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zorganizowaliśmy przyjęcie na ok.20 osób w tym małe dzieci w sali Tawerna na Barce Tumskiej. To była nasza pierwsza wizyta w tej restauracji i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, która była pomocna, ale nie nachalna. Lokal jest bardzo dobry na takie rodzinne przyjęcia zwłaszcza, że przez wielkie okna jest widok na Ostrów Tumski i liczne łodzie, które co chwilę przepływają. Dodatkowo jest kilka ciekawych rekwizytów - globus, ster. Udostępniono nam głośnik, klimatyzacja była odpowiednio ustawiona, były też małe krzesełka dla dzieci, a piętro wyżej przewijak. Na podłodze wykładzina, po której dzieci biegały boso i bawiły się w najlepsze. Jestem bardzo wdzięczna za udostępnienie dodatkowo sali Mesa kapitańska, w której w spokoju mogłam karmić piersią, maluchy mogły się zdrzemnąć. Ta sala jest dużo mniejsza, z wygodnymi fotelami, klimatyzacją i ładnym widokiem.
Co do jedzenia - za przyzwoitą cenę był rosół, mięsa na parterach (bardzo dobre polędwiczki w sosie z leśnych grzybów), surówki i deser lodowy. Dodatkowo bufet kawowy, talerz owoców i ciasta z cukierni Royal. Podobało mi się, że ciasta wniesiono dopiero po obiedzie, bo inaczej maluchy zjadły by je najpierw ;)

Dziękujemy, Paulimay
Zrecenzowano 30 maja 2019

okropne miejsce. kilka miesięcy temu byłem tam w ramach Restaurant Week i mimo napisania długiego posta na google i mijającego czasu dalej nie mogę zatrzeć w głowie tragicznego wrażenia, jakie pozostawiło to miejsce. wystrój, kuchnia, czystość - wszystko złe, omijać z daleka

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jakwieczo
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Można się zaskoczyć jakością jedzenia w tym miejscu. Niby nie wygląda ale jak się zasmakuje to jest dobrze!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarioKama
Zrecenzowano 25 grudnia 2018

Po fajnych wrażenia po restaurant weeku postanowiliśmy z mężem wybrać się ponownie sprawdzić czy trzymają poziom. Wszystko super:) polubiliśmy jedną z Pań kelnerek z bardzo dobrym podejściem do klienta- Pełna profeska. Jedzenie bardzo smaczne. Szef kuchni wie co robi. Będziemy polecać

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, idzikjo

Barka Tumska - Słodowa 10 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Barka Tumska - Słodowa 10? Podziel się wrażeniami!