ciekawa atrakcja

Ciekawa atrakcja, urozmaicenie spaceru po rynku; dobrze rozpoznawalny symbol miasta; polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Spacer

Fantastyczny pomysł. Zarówno dorośli jak i dzieci z wielkim zaangażowaniem szukają krasnali... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
rudzik2
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 955)

Świetna zabawa w szukaniu krasnali po całym Wrocławiu!! Zabawa wciąga nie tylko dzieci można zebrać spora kolekcje zdjęć z krasnalami, a niektóre na prawdę ciężko jest znaleźć

Dziękujemy, izabella K

Krasnale są super :-) można ściągnąć aplikacje gromadzącą dane gdzie znajdują się krasnale i je katalogowac. Zawsze wskażą miejsce warte odwiedzenia

Dziękujemy, Anna J

Dla rodzin z małymi dziećmi te krasnale to niezwykła atrakcja. Choć może dla większych i całkiem dużych też :)

Dziękujemy, przemyslaww2016
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa atrakcja miasta. Można je spotkać nie tylko na rynku. Widziałam dużo dzieciaków które starały się odnaleźć ich jak najwiecej, ale jestem pewna, że dorośli też rozglądali się bardziej uważnie.

Dziękujemy, 249papaya
Zrecenzowano: 5 września 2019

Uwielbiałam i nadal bardzo lubię krasnale we Wrocławiu...Pierwszy szlak krasnalowy...zdjęcia i zastanawianie się gdzie by tu je znależć...ale ostatni wysyp krasnali wszędzie ....może zgasić tą wyjątkową inicjatywę...A może nie? Fajne są

Dziękujemy, kancelariakema