Zapisz
świetna zabawa

Krasnale za kazdym razem zachwycają. Moja córcia uwielbia odkrywac te ktore zna i nowe... spacer po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Karolina K
Dublin, Irlandia
Fajna atrakcja towarzysząca spacerkowi przez miasto

Macie je wszystkie? :) ja jeszcze mam kilka godzin na szukanie :) mam nadzieję, że uda się znaleźć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 października 2020
Magdalena N
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 216)

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krasnale są super :-) można ściągnąć aplikacje gromadzącą dane gdzie znajdują się krasnale i je katalogowac. Zawsze wskażą miejsce warte odwiedzenia

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla rodzin z małymi dziećmi te krasnale to niezwykła atrakcja. Choć może dla większych i całkiem dużych też :)

Dziękujemy, przemyslaww2016
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa atrakcja miasta. Można je spotkać nie tylko na rynku. Widziałam dużo dzieciaków które starały się odnaleźć ich jak najwiecej, ale jestem pewna, że dorośli też rozglądali się bardziej uważnie.

Dziękujemy, 249papaya
Zrecenzowano: 5 września 2019

Uwielbiałam i nadal bardzo lubię krasnale we Wrocławiu...Pierwszy szlak krasnalowy...zdjęcia i zastanawianie się gdzie by tu je znależć...ale ostatni wysyp krasnali wszędzie ....może zgasić tą wyjątkową inicjatywę...A może nie? Fajne są

Dziękujemy, kancelariakema
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocławskie krasnale maja to do siebie, ze potrafią zawsze zaskoczyć. Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie się pojawią podczas spaceru po mieście.

Dziękujemy, Jancio_Wodnik